Kategorijos

Dailioji lytis pasipuošti nevengia. Vienos mėgsta auksinius papuošalus, kitos dažniau renkasi sidabrinius, dar kitos nevengia pasipuošti stikliniais arba dar kokiais nors kitokios medžiagos papuošalais. Papuošalai moterims – bene geriausi draugai. Dailiosios lyties atstovės nevengia papuošti bene visų savo kūno dalių. Jos puošia kaklą, plaukus, ausis, riešą, pirštus, dažna nevengia įsiverti į bambą auskaro, vasarą kai kurios moterys mėgsta papuošti savo vieną koją lengvute apyranke. Nepaisant to, moteriškų papuošalų asortimentas – be galo platus. Spalvos gali būti įvairios, tačiau dauguma papuošalų spalvą renkasi pagal to meto mados tendencijas, o kai kurios spalvą tiesiog derina prie drabužių arba prie akių. BPapuošalaieveik kiekviena moteris yra jau jaunystėje prasidūrusi ausyse skylutes auskarams. Šią papuošalų kategoriją moterys pasirenka pagal savo skonį ir derina prie aprangos. Vienos mėgsta ilgus, kitos – nesimaišančius ir prigludusius prie ausies, dar kitos – kuo labiau iššaukiančius ir traukiančius akį. Moteriški auskarai dažnai būna žėrintys, tačiau yra ir tokių, kurioms blizgučiai, auksas ir sidabras – ne prie širdies. Jos dažniau renkasi medinius, plastmasinius ir visokius kitokius ne taip prabanga spinduliuojančius papuošalus. Kita labai moterų pamėgta papuošalų grupė – grandinėlės, pakabukai, vėriniai. Visos mėgsta savo kaklą papuošti įvairiausiais kaklo papuošalais – auksinėmis grandinėlėmis, sidabriniais pakabukais, perlų, puošnių, gražių karoliukų arba gintaro vėriniais. Šį papuošalą dažniausiai moterys derina prie aprangos. Na, o prie kaklo papuošalų moterys dažniausiai derina apyrankes, kurios dažniausiai būna tokios pačios spalvos, tokio pačio stiliaus ir dizaino. Apyrankes ir kaklo papuošalus moteriškoji lytis dažniausiai renkasi iš vieno rinkinio. Jeigu perlinis vėrinys, tai ir perlinė apyrankė ir tikėtina, kad perliniai auskarai. Rankas moterys taip pat puošia ir žiedais. Šie, nepaisant vestuvinio, dažniausiai būna sidabriniai su žėrinčiu skaidriu akmenuku. Žiedus šios nešioja beveik visada – laisvalaikiu, darbe, jeigu tam tinkamos sąlygos, ir šventėse, kaip puošmeną. Tai – beveik kasdieninis moterų ir merginų papuošalas, kurio nevengia užsidėti kiekviena moteris.
Darbingos ir punktualios moterys nevengia pasipuošti laikrodžiais – santūriais juodais, arba elegantiškais sidabriniais, auksiniais arba odiniais.
Dailioji lytis pasipuošti nevengia. Vienos mėgsta auksinius papuošalus, kitos dažniau renkasi sidabrinius, dar kitos nevengia pasipuošti stikliniais arba dar kokiais nors kitokios medžiagos papuošalais. Papuošalai moterims – bene geriausi draugai. Dailiosios lyties atstovės nevengia papuošti bene visų savo kūno dalių. Jos puošia kaklą, plaukus, ausis, riešą, pirštus, dažna nevengia įsiverti į bambą auskaro, vasarą kai kurios moterys mėgsta papuošti savo vieną koją lengvute apyranke. Nepaisant to, moteriškų papuošalų asortimentas – be galo platus. Spalvos gali būti įvairios, tačiau dauguma papuošalų spalvą renkasi pagal to meto mados tendencijas, o kai kurios spalvą tiesiog derina prie drabužių arba prie akių.

Beveik kiekviena moteris yra jau jaunystėje prasidūrusi ausyse skylutes auskarams. Šią papuošalų kategoriją moterys pasirenka pagal savo skonį ir derina prie aprangos. Vienos mėgsta ilgus, kitos – nesimaišančius ir prigludusius prie ausies, dar kitos – kuo labiau iššaukiančius ir traukiančius akį. Moteriški auskarai dažnai būna žėrintys, tačiau yra ir tokių, kurioms blizgučiai, auksas ir sidabras – ne prie širdies. Jos dažniau renkasi medinius, plastmasinius ir visokius kitokius ne taip prabanga spinduliuojančius papuošalus. Kita labai moterų pamėgta papuošalų grupė – grandinėlės, pakabukai, vėriniai. Visos mėgsta savo kaklą papuošti įvairiausiais kaklo papuošalais – auksinėmis grandinėlėmis, sidabriniais pakabukais, perlų, puošnių, gražių karoliukų arba gintaro vėriniais. Šį papuošalą dažniausiai moterys derina prie aprangos. Na, o prie kaklo papuošalų moterys dažniausiai derina apyrankes, kurios dažniausiai būna tokios pačios spalvos, tokio pačio stiliaus ir dizaino. Apyrankes ir kaklo papuošalus moteriškoji lytis dažniausiai renkasi iš vieno rinkinio. Jeigu perlinis vėrinys, tai ir perlinė apyrankė ir tikėtina, kad perliniai auskarai. Rankas moterys taip pat puošia ir žiedais. Šie, nepaisant vestuvinio, dažniausiai būna sidabriniai su žėrinčiu skaidriu akmenuku. Žiedus šios nešioja beveik visada – laisvalaikiu, darbe, jeigu tam tinkamos sąlygos, ir šventėse, kaip puošmeną. Tai – beveik kasdieninis moterų ir merginų papuošalas, kurio nevengia užsidėti kiekviena moteris.

Darbingos ir punktualios moterys nevengia pasipuošti laikrodžiais – santūriais juodais, arba elegantiškais sidabriniais, auksiniais arba odiniais.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Moteriški papuošalai” komentarų : 1

  1. juvelyrika avataras

    Dailiosios lyties atstovės nevengia papuošti bene visų savo kūno dalių. Jos puošia kaklą, plaukus, ausis, riešą, pirštus, dažna nevengia įsiverti į bambą auskaro, vasarą kai kurios moterys mėgsta papuošti savo vieną koją lengvute apyranke. Nepaisant to, moteriškų papuošalų asortimentas – be galo platus. Del to parinkti dovana moteriskai lyciai nera sudetinga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *