Kategorijos

Moters grožis

Kiekviena moteris stengiasi atrodyti graži. Ne visada graži kitiems, bet visada graži sau. Taip pat kiekviena moteris tą grožį kuria skirtingai. Vienai svarbiausia, kad jos plaukai ir oda atrodytų nuostabiai, kita mėgsta, kai visa jos apranga dera tarpusavyje. Na, o galiausiai yra ir tokių moterų, kurios siekia darnos ir harmonijos, t.y. sveikos ir švytinčios odos, žvilgančių plaukų, išlaikyto stiliaus jausmo.

Sveika ir švytinti oda ir žvilgantys plaukai išgaunami ne taip ir lengvai. Tam pasiekti reikia daug pastangų. Kad oda būtų švytinti ir sveika, visų pirma reikia organizmą aprūpinti pakankamu kiekiu vandens. Vandens trūkumą organizme iš karto išduoda mūsų oda, nes ji pradeda greičiau raukšlėtis, vietomis pleiskanoja, riebaluojasi tokios vietos kaip kakta, smakras. Vandens trūkumas taip pat matomas ir plaukuose. Jie pradeda greičiau riebaluotis. Žinoma, norint atgaivinti plaukus arba tiesiog palaikyti juos tokius, kokie jie yra, reikia pasitelkti papildomas priemones – jūsų plaukui ir galvos odai tinkantį šampūną, kondicionierių bei kaukes. Kai oda ir plaukais tinkamai pasirūpinta, galima daugiau dėmesio skirti ir aprangai. Subalansuota apranga prasideda ne nuo kelnių ar švarkelio, o nuo daug paprastesnių ir dažnai net nematomų dalykų. Nuo apatinio trikotažo. Gali kilti klausimas, o kuo tai yra taip svarbu. Visų pirma liemenėlės dydžiai ir formos skiriasi nuo gamintojo ir modelio, dėl to verta atrasti tą dydį ir modelis, kuris jums tinka labiausiai. Dėl ko svarbu dydis? Per daug aptempta liemenėlė išryškina ne tik krūtinę, bet ir nepageidaujamus nelygumus nugaros srityje. Per didelė liemenėlė liks neišpildyta ir bet koks rūbas ant jos kabės. Lygiai taip pat yra ir su kelnaitėmis. Jos turi tobulai priglusti, kad leistų jums jaustis patogiai. Žinoma, visi kiti rūbai jau yra jūsų pasirinkimas. Ypač šiais laikais, kai keliais dydžiais per dideli marškiniai yra itin madingi ir geidžiami.

Nėra lengva kasdien stengtis atrodyti gražiai, ypač kai kartais norisi tiesiog pabūti su patogiais naminiais rūbais ir nevaržomai. Bet jeigu turėsite bent kelias taisykles, kurias kartosite sau kasdien (pavyzdžiui visada prieš miegą nusivalyti makiažą), tuomet visa tai, ką paminėjome anksčiau jums taps tiesiog įpročiu.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *