Kategorijos

New York muzikinis teatras (Kalvarijų 85, Vilnius) – tai vieta, siūlanti daugybę pramogų: spektaklius, koncertus, uždarus vakarėlius ir pan. Mūsų renginiai skirti įvairaus amžiaus ir dar įvairesnių pomėgių publikai. Atsižvelgdami į tai, pavasario pasitikimui ir vasaros laukimui esame paruošę kelis labai skirtingus, tačiau vienodai įdomius ir savito žavesio nestokojančius koncertus.

Pirmasis jau visai ne už kalnų – kovo 20-ąją dieną. Ketvirtadienio vakarą New York muzikinis teatras atveria savo duris svečiams iš Rusijos, Estijos bei Ukrainos ir kviečia skambant gerai muzikai pamiršti visus politinius nesklandumus. Teatro scenoje pasirodys tikrų patrakėlių grupė OTAVA YO, o atmosferą kaitinti padės unikalus SVJATA VATRA kolektyvas. Atrodo puikus derinys – nepavargstantys folk-punk rokeriai ir ukrainietiškas bei estiškas folkloras. Koncerto lankytojai tikrai nenusivils ir pasisems kartais taip trūkstamos energijos, o vakaro eigoje vėsins ir maloniai svaigins gyvas alus.

th (1)Balandžio 17 d. visų Lietuvos rokerių džiaugsmui į New York muzikinį teatrą atvyksta Suomijos atstovai – grupė TURISAS. Prognozuojama tikra audra, nes į sceną žengs tikri „karo dievai“ (Turisas – Suomijos karo dievas). Vakaro metu skambės triukšmingas suomiškas folkloras ir sunkioji muzika, kurią patys atlikėjai vadina karo metalo žanru. Net neabejojame, kad teatro lankytojus ši grupė nustebins ne tik griausminga muzika, bet ir savita išvaizda. Tikimės, kad mūsų sienos atlaikys, o kaimynai dėl keliamo triukšmo labai nerūstaus…

thRamesnės muzikos gerbėjams taip pat turime ką pasiūlyti – gegužės 12 d. New York muzikiniame teatre skambės Dominic Miller ir jo grupės atliekami kūriniai. Matyt, visi jo gerbėjai ar bent jau tie, kuriems teko domėtis šiuo atlikėju, žino, kad D. Miller yra žinomas dėl bendros kūrybinės veiklos su tokiomis pasaulinio garso žvaigždėmis, kaip STIBG ar Madonna. D. Miller jau ne kartą rengė savo pasirodymus Lietuvoje, tad tikime, kad ir šį kartą salė bus perpildyta geros muzikos pasiilgusių gerbėjų.

god_is_an_astronaut_

 

 

 

 

New York muzikinis teatras vasarą nedirba, tačiau taip pat netinginiauja ir intensyviai ruošiasi naujam sezonui. Tam, kad vasarą pradėtume su gera nuotaika, šį sezoną uždarysime kartu su instrumentine post roko grupe iš Airijos – GOD IS AN ASTRONAUT.  Originalumas, profesionalumas, vizualizacijos ir išskirtinis požiūris – visa tai susipins į nedalomą visumą ir išsiskleis New York muzikinio teatro scenoje, o Jūs gausite galimybę tapti viso to liūdininkais.

Toli ieškoti pramogų nereikia ir neverta – viską, ko gali reikėti gero laiko praleidimui, gali pasiūlyti New York muzikinis teatras. Jums belieka atsinešti su savimi daug geros nuotaikos, teigiamos energijos ir linksmybėms nusiteikusią kompaniją.

Daugiau informacijos apie renginius ieškokite mūsų internetinėje svetainėje www.newyorkclub.lt arba FACEBOOK’e.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *