Kategorijos

Nagų dailė 2019: madingiausios spalvos

nagai

Gražios, švelnios ir prižiūrėtos rankos – tai kiekvienos moters siekiamybė. Rankos yra tokia vieta, kurios nepaslėpsi ir tiesiog privaloma pasirūpinti, kad nagučiai visada atrodytų nepriekaištingai. Reguliarus apsilankymas pas nagų meistrę, padės kasdien džiaugtis tvarkingais ir gražiais nagais. Šiuolaikinės priemonės leidžia ne tik atlikti kokybišką manikiūrą, bet ir sukurti stulbinančius dizainus bei piešinius ant Jūsų nagų. Trumpiau tai vadinama nagų daile.

Nagų dizainas: madingiausios spalvos

Kiekvienais metais Pantone korporacija skelbia madingiausas nagų dailės spalvas. Šiemet pati geidžiamiausia spalva buvo paskelbta koralinė (gyvybinga koralinė). Tai intensyvi, gyva oranžinė/persikinė spalva, kuri persipina su aukso atspalviais. Spalva intensyvi, trykštanti gyvybingumu. Tai spalva, kuri siejasi su jūra, žemiškumu, dvelkianti gaiva ir maloni akiai. Tad tikrai nesuklysite pasirinkusios šią spalvą ir nagų lakavimui.

Vasaros metu nesuklysite pasirinkusios šiemet ypatingai populiarias neonines spalvas. Neoninės spalvos vasarą tiesiog privalomos. Jei esate drąsios ir mėgstate išsiskirti – ši spalva lakuokite visus nagus. Norinčioms kiek mažiau patraukti dėmesį, nagus galima lakuoti neoninėmis spalvomis tik dalinai ar tik tam tikras detales.

Taip pat, verta paminėti, jog nenumaldomai artėja ruduo, o šis metų laikas reikalauja visai kitokių spalvų – ne tokių ryškių. Rudens sezone vyraus violetinė, bordinė, nude, tamsesnė raudona, oranžinė. Jei trumpai, tai visos rudeniškos spalvos, kurios primena rudens gamtą.

Nagų dailė trumpiems nagams

Vasarą ir rudenį, deja, ne visos merginos gali sau leisti vaikščioti ilgais nagais. Kartais, dėl lauko darbų gausos, tenka nagučius pritrumpinti, o tuomet kyla dilema, kaip gi lakuoti trumpus nagus?

Kadangi šį sezoną dominuoja natūralumas, galima sau leisti nagus lakuotis nude spalvomis, o kad jie neatrodytų per daug paprasti, puiki mintis būtų minimalistinė dailė. Tai galėtų būti ombre technika, lipdukai ar kitos dekoracijos: taškeliai, juostelės, geometrinės figūros ir t. t.

Taip pat galite trumpus nagus lakuotis kitomis švelniomis, šviesiomis spalvomis: žydra, rožinė, marmurinė. Su šiomis spalvomis tikrai neprašausite. Ir vėlgi galite juos dekoruoti prieš tai minėtais būdais.

Daugiau apie nagų dizaino idėjas galite skaityti straipsnyje apie nagų dailę 2019.

Nagų dailė: prancūziškas manikiūras

Prancūziškas manikiūras – vienas moterų mėgstamiausių. Jis puikiai dera tiek prie kasdieninio įvaizdžio, tiek prie šventinės aprangos. Vis dėlto kartais norisi šio to spalvingesnio, tad siūlome išmėginti spalvotą prancūzišką manikiūrą.

Vietoje įprastos baltos spalvos, naudokite raudoną, mėlyną, juodą ar bet kokią kitą, Jūsų mėgstamą spalvą. Na, o norinčioms ypatingesnio prancūziško manikiūro, rekomenduojame išbandyti prancūzą su ornamentais.

Principas labai paprastas… Visų pirma nagas nulakuojamas prancūzišku metodu, o ant viršaus piešiami ornamentai. Kokie jie, priklauso tik nuo Jūsų fantazijos! Na, o naudojamos spalvos turėtų dėrėti tarpusavyje, tad jeigu Jūsų prancūziškas manikiūras yra baltas – tiks beveik visos spalvos dekoracijoms, na o jei pasirinkote kitą spalvą, tuomet reikės geriau apgalvoti papuošimų atspalvius.

Trumpai apie spalvų derinimą:

  • Jei pasirinkote raudoną prancūzą, dekorui rinkitės geltoną, oranžinę, mėlyną.
  • Jei – violetinė, šalia rinkitės tamsesnę geltoną bei koralinę mėlyną.
  • Jei prancūzas žalias, derinkite mėlyną bei raudoną.

Štai ir viskas! Jei viską padarėte teisingai, Jūsų nagai – tobuli!

Nagų dailės tendencijos kasmet kinta, atsiranda vis daugiau naujovių bei nagų dailės atlikimo technikų, tobulesnių priemonių. Ilgalaikis gelinis lakavimas leidžia neatsilikti nuo viso pasaulio madų ir kas mėnesį galima išbandyti sezono naujienas.

Žinoma, niekada nesuklysite pasirinkusios prancūzišką lakavimą, juodai lakuotus nagus ar klasikinę raudoną. Tai tos spalvos, kurios savo pozicijų neapleidžia daugybę metų ir visada atrodo puikiai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *