Kategorijos

Naktinukai moterims

Mylimiausi dailiosios lyties atstovių pirkiniai: kas suteikia daugiausia džiaugsmo?
Sena kaip pasaulis tiesa tvirtina, kad dailiosios lyties atstovė kur kas labiau mėgsta apsipirkinėti nei vyrai. Na, o įvairios apklausos tik patvirtina, kad tai yra tiesa ir tai galima tik iliustruoti tam tikrais faktais, pavyzdžiui: statistinis vyras per savaitę prekybos centre lankosi vos du kartus, tuo tarpu moteris – 4. Stipriosios lyties atstovai vieno apsipirkimo metu vidutiniškai praleidžia 28 minutes, na, o moterys – 54 minutes. Taigi, dailios lyties atstovės iš tiesų daugiau dėmesio skiria šiai veiklai. Na, o įvertinus šiuos faktus, natūraliai kyla prielaida, jog turbūt, dailiosios lyties atstovės įvardinti kur kas didesnį skaičių pirkinių kaip pačius mylimiausius nei vyrai. Ir iš tiesų – jei vyrų mėgstamiausių pirkinių krepšelį sudaro vos 5 produktai, tai pas moteris – jų net keliolika. Na, o mes kviečiame sužinoti, kokie pirkiniai moterims suteikia daugiausiai džiaugsmo.
Aromatinės žvakės
Jei manėte, kad gėlės moterims daugiausiai teikia džiaugsmo, klydote, pasirodo, jo kur kas daugiau dovanoja aromatinės žvakės. Ir, nieko keista, juk jos, priešingai nei gėlės, užtikrina ne tik estetiką, bet ir jaukumą namuose, praktiškumą. Žvakės visada buvo vienas mėgstamiausių moterų interjero akcentų, o palyginti senokai pasirodžiusios aromatinės žvakės, netruko tapti vienu mylimiausių bei dažniausių dailiosios lyties atstovių pirkiniu. O ar galėtų būti kitaip? Juk šiandien aromatinės žvakės sudaro tūkstantinį pasirinkimą, tad sau patinkančią ras kiekviena: vertinanti klasiką ar modernų stilių; ryškias spalvas ar baltą; mėgstanti įmantrių arba tradicinių formų žvakes; praturtintas natūraliais augalų aliejais ar net vaisių gabaliukais. Taigi, žvakės namus puošia, suteikia šilumos ir jaukumo, o tinkamai parinktos – netgi gali turėti įtaką juose esančių žmonių savijautai: štai, pavyzdžiui, žvakė su arbatmedžio aliejumi valo orą, su levandų aliejumi – ramina ir šalina nuovargį, na, o citrusinių vaisių aliejais praturtinta žvakė suteiks daugiau energijos bei žvalumo. Ir, kad aromatinės žvakės yra vienas mėgstamiausių dailios lyties atstovių pirkinių, tai tvirtina įvairios paklausos, kurių metu didžioji dalis respondenčių teigia, kad per mėnesį įsigyja bent 2 – 3 vidutinio dydžio aromatines žvakes.
Naktinukai
Taip, tai dar vienas pirkinys, kurį dailios lyties atstovės įvardija kaip vieną mylimiausių. Negana to, kad naktinukai moterims reikalingi kasdien, nesunku pastebėti, kad šiandien jie sudaro tokį įspūdingą pasirinkimą, kad kiekvieną kartą nuotaikai subjurus, toks pirkinys tikrai priverčia pasijusti geriau. Naktinukai moterims šiandien yra klasikiniai, sportiniai, modernūs; kasdieniniai ir labai puošnūs, ar dvelkiantys išskirtine prabanga; pagaminti iš medvilnės, bambuko pluošto, viskozės, šilko. Taigi, esant tokiam dideliam pasirinkimui, statistinės moters naktinukų kolekciją sudaro bent keliolika gaminių ir tai neabejotinai leidžia daryti išvadą, kad naktinukai moterims – vienas reikalingiausių ir mėgstamiausių pirkinių.
Kvepalai
Kvepalai taip pat patenka į mėgstamiausių moterų pirkinių sąrašą ir tikrai neverta spėlioti, kodėl: stilingi buteliukai puošia kosmetinį stalelį ar vonios kambarį, o nuostabūs juose slypintys aromatai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, skatina daugiau svajoti, ir, žinoma, kasdien įkvepia siekti šių svajonių išsipildymo. Kvepalams šiandien sudarant tokį didelį pasirinkimą, sau labiausiai patinkančius suranda net pati išrankiausios pirkėjos: gaiviai nuteikiantis jūros brizas; energijos suteikiančios greipfrutų natos; nuobodulį išsklaidantys nuotaikingų citrinų aromatai, o, galbūt, svajingos levandos ar net karališkos orchidėjos? Kad ir ką mėgtumėte labiausiai, tikrai rasite kuo save nudžiuginti. Taip ir elgiasi statistinė moteris – daugelis tyrimų patvirtina, kad didžioji dalis jų bent kartą per mėnesį pradžiugina save naujais kvepalais.
Kūno losjonas
Nors kūno priežiūrai skirtos priemonės neabejotinai yra viena labiausiai moteris bei merginas dominančių gaminių kategorijų, verta akcentuoti, kad daugiausiai dėmesio sulaukiantys šios srities produktas yra losjonas. O ar galėtų būti kitaip? Juk kiekviena dailiosios lyties atstovės, nepaisant amžiaus, tautybės ar socialinio statuso, nori džiaugtis sveika, jaunatviška, gaivia, gražia ir lygia oda. Na, o reguliarus kūno losjonas naudojimas yra vienas geriausių būdų tai užtikrinti. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kūno losjonai šiandien sudaro tūkstantinį pasirinkimą: praturtinti gėlių, vaisių ar net prieskoninių žolelių aromatais; vaisių dalelėmis; įvairių augalų, riešutų, alyvuogių ekstraktais; su kvapikliais ar be jų; drėkinantys; gaivinantys; maitinantys ir t.t. Taigi, nieko keista, kad dažna daliosios lyties atstovė vienu kūno losjono buteliuku tikrai neapsiriboja ir bent kartą per mėnesį palepina save nauju tokio pobūdžio pirkiniu.
Bateliai
Ko jau ko, tačiau batelių tikrai niekada nebus per daug – statistinė dailiosios lyties atstovė jų turi kiek daugiau nei 30 porų. Vienos iš jų pirmenybę teikia laiką taupančiam apsipirkimui internetu, kitos – mėgsta pačios nuvykti į parduotuvę ir iš arti apžiūrėti, pasimatuoti avalynę, tačiau visos sutinka, kad tai yra vienas mylimiausių, na, ir, žinoma, reikalingiausių pirkinių.
Sakoma, kad moterims blogų dienų nebūna, yra tik diena, kai pamirštama save palepinti malonia smulkmena ar solidžiai kainuojančiu pirkiniu. Kaip ten bebūtų, dabar jau žinote, kokius pirkinius moterys mėgsta labiausiai ir belieka tik priminti, kad aromatinės žvakės, naktinukai moterims, kvepalai, losjonai ar nauja batų pora gali tapti puikia dovana, praskaidrinsiančia net pačią niūriausių dieną.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *