Kategorijos

Natūrali kosmetika NATUREJA.LT

Kalbant apie grožį pirmiausia galvojame apie kosmetiką. Mus žavi tai, kas paprasta ir natūralu. Vaikščiojant gatve žvalgausi ir spėlioju, kiek gi moterų naudoja natūralią kosmetiką. Tačiau to įspėti neįmanoma,… manau. Mes tik pačios žinome, kad gerai tai, kas natūralu. Ypatingai tuomet kai galvojame apie kosmetiką, kuri nesukeltų nepageidaujamų pasekmių. Juk tai kas natūralu, suprantama, kad yra saugiausia. Natūralios kosmetikos vartotojų grupėje esame visi: vaikai, moterys, vyrai, seni žmonės. Kiek prabėga metų, mėnesių, savaičių, visi, visais laikais ieškome patarimų, išbandytų receptų, paveldo, naujovių, kaip atrodyti gražiai, naudojant natūralią kosmetiką. Pasirinkimas platus: aliejai, tinktūros, ištraukos, kremai. Rinksimės kosmetinę priemonę priklausomai nuo to, ar odai gydyti, ar grožio procedūrai atlikti, o galbūt suteikti tam tikrą kvapą. Vienus produktus įsigyjame prekybos vietose, kitus bandome pasigaminti namuose. Kosmetinių priemonių naudojame jau ką tik gimusiems kūdikiams. Mama, galvojanti apie vaiko sveikatą ieškos informacijos kuo savo kūdikį nuprausti, kad nepakenkti jo odelei. Prasidėjus šalčiams, žvarbesniam vėjui, pasirūpins natūralios sudėties kremais, ar aliejais, neatsisakydama ir naminio sviesto, kuris apsaugos odelę nuo šalčio. Atsiradus odos problemoms, išgirsime, kaip mama vaistinėje, arba kitoje prekybos vietoje, klaus specialisto: kokių galite pasiūlyti natūralių priemonių? Auginant vaikus žinome, kad odos problemų yra: išsausėjusi, pleiskanojanti, sudirgusi oda. Šampūno irgi nepatartina vartoti, kad nesukelti nereikalingų alerginių reakcijų. Augindami vaikus, negailime laiko, natūralių priemonių procedūroms. Susidūrę su galvos odos problemomis – pleiskanom ar jų luobelėm, neperkame modernaus šampūno, renkamės natūralius aliejus. Jį švelniai įtriname į problemines vietas galvoje. Ši procedūra padeda maudant kūdikį, palengva atsikratyti nereikalingų luobelių.

Rūpinamės kūdikiais, vaikais, paaugliais, vyrais, kad kuo sveikiau, natūraliau. Skubėdamos turime palikti laiko ir sau, natūralioms grožio procedūroms. Dažnai tik spėjame pasigirti, apie nusipirktą reklaminį kremą, ar draugės rekomenduotą. Tačiau godžiai klausome kaip moterys pasakoja apie savo pasilepinimus natūraliomis priemonėmis namuose. Kaip draugė, ar pažįstama gaminasi namuose natūralų muiliuką, pasidaro naminę veido kaukę, naikina celiulitą, gamina prausiklį, ar kitą kosmetikos priemonę.

Natūralios kosmetikos gamintojų yra labai daug, kurie siūlo įsigyti kosmetiką, be cheminių preparatų. Geriausias būdas žinoti kas įeina į produkto sudėtį, tai pasigaminti pačiam. Tuomet tikrai žinosime, kad tai natūralu. Gaminant namuose natūralią kosmetiką gausime didelį glėbį džiaugsmo, ne tik gaminimo procese. Gausime daug žinių apie daržovių, vaisių, žolelių naudą. Savo žinias panaudosime ir kitose kasdieninėse situacijose. O didžiausias malonumas, kad moterys įgys paslapčių, kurias žinos tik jos vienos ir galės stebinti savo išradingumu, žiniomis artimuosius. Bus malonu pasidžiaugti, kad moku pasigaminti dezodorantą, ar kvepalus. Gaminant natūralią kosmetiką iš žolelių turėsime išsiaiškinti kur jos auga, eiti į gamtą jų ieškoti, atpažinti. Galbūt pajungsime ir savo artimuosius, gaudamos dar daugiau džiaugsmo, buvimo kartu. Suprasime, kad natūrali kosmetika atneš visapusišką naudą, daug gerų pasikeitimų mūsų gyvenimui, atrasime daug privalumų. Natūrali kosmetika leis mums tobulėti, domėtis, mokytis.

Neturite laiko pagaminti natūralią kosmetiką namuose ? Natureja.lt pristato didelę pasirinkimą natūralios kosmetikos iš alyvogių aliejaus, sraigių gleivių, bičių pienelio,  aukso nano dalelių, kregždžių lizdų ekstraktų, žaliosios arbatos, spanguolių,  ginkmedžių akstraktų , kurių nuostabios kosmetinės savybės buvo žinomos tūkstantmečiais.

Natūrali kosmetika NATUREJA.LT

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *