Kategorijos

Natūrali šveicariška kosmetika internetu – kodėl verta rinktis?

Paradoksalu, tačiau veido oda labiausiai veikiama išorinių poveikių, kurie dažnai keičia jos būklę ne į gerąją pusę. Todėl tinkama veido priežiūra yra būtina kiekvienos moters kasdieninė procedūra. Tik tokiu atveju oda įgis sveiką, spindinčią išvaizdą, taip pat išlaikys jaunystę ir elastingumą.

Kaip pasirinkti veido priežiūros priemones

Veido priežiūrai geriau rinktis natūralius produktus, kurie susideda iš natūralių ingredientų. Būtent jie tinkamai pasirūpins jūsų oda, o ne sukurs papildomą cheminį poveikį.

Tai pasakytina apie natūralią šveicarišką kosmetiką, kurių sudėtyje pagrindinė veiklioji medžiaga yra sraigių gleivių ekstraktas, kuris aktyviai naudojamas kosmetologijoje. Ingrediento savybės yra plačios: jis giliai drėkina odą, atkuria pažeistas vietas ir kovoja su amžiumi susijusių pokyčių požymiais.

Skiriamasis sraigių gleivių bruožas yra tas, kad jis turi beveik momentinį poveikį. Matomi patobulinimai tampa pastebimi vos po kelių naudojimo kartų, o reguliariai tepant odą, organinė medžiaga, kurių sudėtyje yra šio komponento, veido odą atnaujina. Išgydomi dermos mikro pažeidimai, išlyginamas veido tonas ir veido spalva, raukšlės ir amžiaus dėmės tampa mažiau ryškios.

Kas atrado, sraigių gleivių nauda kosmetikai?

Čilės ūkininkas Fernando Baskugnani Iš prigimties buvo žinomas kaip pastabus ir darbštus žmogus, kuriam priklausė didžiausias sraigių ūkis Čilėje. Nebijodamas darbo, jis dažnai buvo tiesiogiai susijęs su sraigių auginimu. Nuolatinis buvimas tarp darbininkų leido čiliečiui atkreipti dėmesį į vieną įdomų faktą – sraigių rinkėjų rankos atrodė stebėtinai jaunos ir lygios, o smulkūs įbrėžimai ir nuospaudos ant jų užgydavo greičiau nei bet kuriam kitas žmogus nedirbančiam su sraigėmis.

Baskunyani pastebėjimai tapo revoliuciniu viso kosmetologijos pasaulio įvykiu. Pradėtas aktyvus sraigių gleivių poveikio odai tyrimas, kurio metu nustayta, jog sraigių gleivėse yra vitaminų, mikroelementų ir unikalių medžiagų, turinčių galingą teigiamą poveikį odai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *