Kategorijos

Automobilio priežiūra ir autodalių pasirinkimas padės sutaupyti

Automobilis – tai bendras organizmas, kur visos sistemos turi veikti sklandžiai – užvedimo, dujų skirstymo, tepimo, aušinimo, maitinimo, vėdinimo, stabdymo, filtravimo, elektros, valdymo  ir kitos – turi atlikti savo funkcijas, visos dalys  ir detalės turi būti ne per daug sudilusios, neužterštos, neskilusios, sandarios, tik tuomet automobilis bus Jūsų pagalbininkas, o ne galvos skausmas.

Automobilių remontas reikalauja nemenkų išlaidų, todėl UAB „Daviva“ rekomenduoja pirmiausia reguliariai prižiūrėti automobilį, kad jis būtų techniškai tvarkingas. Važinėti saugiai, laikytis kelių eismo taisyklių, savalaikiai keisti tepalus, sudilusias detales pagal automobilio gamintojo nurodymus, atkreipti dėmesį į prietaisų skydelio parodymus, pašalinius neįprastus garsus važiuojant ar įvairius sutrikimus ir pan.

Kiekvienas daiktas, taip pat ir automobilis naudojamas dėvisi ir po kažkiek laiko prireikia remonto paslaugų, įvairių detalių ar automobilių dalių keitimo. Pastebėjus nesklandumus automobilio veikime arba įspėjamuosius prietaisų skydelio parodymus būtinas detalus apžiūrėjimas, o esant reikalui ir automobilių remontas. Šioje vietoje negalima taupyti ir važinėti, kol automobilis visiškai sustos ir turėsite dar daugiau išlaidų arba, kas dar baisiau – dėl techninių gedimų gali atsitikti nelaimingas įvykis. Todėl reguliari automobilio diagnostika ir savalaikis automobilių remontas – vienintelis protingas sprendimas.

Automobilių remontas gali atsieiti pigiau, jeigu laiku pastebėsite net mažiausius sutrikimus, iškart reaguosite ir tinkamai pasirinksite autoservisą, meistrus bei tinkamas originalias autodalis.

Automobilio remontas

Norint sutaupyti geras pasirinkimas yra pirkti naudotas originalias autodalis, tik būtina pačiam pasidomėti, pasikonsultuoti su naudotų autodalių pardavėjais, automechanikais, autoserviso meistrais, jeigu reikia, nuvykti ir apžiūrėti parduodamas autodalis.

Renkantis autodalis Jūsų automobiliui svarbu susirasti kiekvienos detales gamintojo kodą, taip pat automobilio VIN kodą, kurie leidžia geriausiai atrinkti dalis Jūsų automobilio remontui. Ieškant detalių pravartu aplankyti autodalių pardavėjų svetaines, paskaityti jų klientų atsiliepimus, kiek laiko dirba, kokia patirtis naudotų automobilių dalių versle, palyginti kainas, pasidomėti ar pardavėjas patikrina patį automobilį donorą, ar patikrina visas naudotas autodalis, tiksliai susižinoti pristatymo terminus bei automobilių dalių grąžinimo galimybes ir sąlygas. Ir tuomet surinkę visą informaciją, galite pirkti naudotas autodalis.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *