Kategorijos

Naują UAB pirkti iš karto – tikrai naudinga

nauja uabKyla nemažai klausimų ką rinktis – naują UAB ar vis dėlto ieškoti įmonės, kuri jau yra parduodama? Viskas priklauso nuo to, ką ketinate pirkti. Yra daug skirtingų juridinių asmenų rūšių, kurie kiekvienas jų turi savus privalumus ir trūkumus. Žinoma, daug ką reiškia ir tai, kaip buvo vykdoma veikla ir ar išvis ji buvo vykdyta. Paprastai kalbant, dabar siūloma rinktis įmonių įsigijimą, bet tik tuo atveju, jeigu įsigyjama įmonė anksčiau nevykdė veiklos ir neturi jokių skolų, kurios pereitų naujam savininkui. To siekti turėtumėte ir jūs. Tačiau, jeigu įmonė registruosite nuo nulio, būsite garantuoti, kad ji bus tvarkinga.

Dažnai atvejais įmonės perkamos iš specializuotų paslaugų teikėjų. Tai yra bendrovės, kurios siūlo įmonių registravimo paslaugas, taip pat jos siūlo įsigyti užregistruotas įmones. Tokias bendroves rasite nėra sudėtinga, nes daugelis jų reklamuojasi elektroninėje erdvėje. Tai tikrai būtų vienas racionalesnių pasirinkimų, nes tokiu atveju nereikės leisti daug pinigų. Žinant, kad verslo pradžioje apyvartinių lėšų reikia kuo daugiau, vadinsi įsigyti įmonę, kuri jau yra registruota, būtų naudinga finansiškai. Tiesiog tokių įmonių kainos yra ženkliai mažesnės ir tiek.

Jau egzistuojančios įmonės nuo naujų skiriasi tuo, kad jos anksčiau galbūt vykdė veiklą. Jeigu kalbėtumėte apie tas įmones, kurios registruojamos pardavimui, tuomet riekia žinoti, kad jos veiklos nevykdė visai. Tokiose įmonės nebūna ir įstatinio kapitalo sumos (banko sąskaitoje). Dėl šios priežasties įmonės kainuoja daug pigiau nei registruojant nuo nulio. Žinoma, reikia paminėti ir tai, kad egzistuojančios įmonės jau yra kažkur registruotos. Tad, įsigijus tokią įmonę, tektų pakeisti veiklos vykdymo adresą. Gali būti, jog korespondenciją gautumėte kitu adresu ir t.t. Kaip bebūtų, visai tai galima lengvai sutvarkyti.

Norint įsigyti naują UAB, kuri nebūtų su skolomis ar vykdžiusi veiklą, tiesiog reikėtų paieškoti bendrovių, kurios užsiima būtent jų pardavimu. Jos ne tik parduos tvarkingas įmones, bet taip pat galės padėti sutvarkyti visus papildomus reikalus. Kai kurios bendrovės netgi siūlo buhalterinės paskaitos tvarkymo paslaugas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *