Kategorijos

Naujas įrankis el. parduotuvėms – privatumo politika iš TermsHub

„Sveiki, ar galite parašyti Privatumo politiką, slapukų informaciją, paslaugų teikimo sąlygas ir kitus dokumentus mūsų el. parduotuvei?“ – tekstų kūrėjų klausia el. parduotuvės savininkai. Atsakymas dažniausiai neigiamas. Tekstų kūrėjai tokių tekstų dažnai nerašo. O tie, kurie rašo greičiausiai nukopijuoja juos nuo kitų puslapių. Kartais ne visada net kitos įmonės pavadinimų lieka tokiuose tekstuose. Kokia gėda!

El. parduotuvės yra įpareigotos įstatymais turėti tokius tekstus, net jei jų niekas ir neskaito. Kaip išspręsti šią situaciją? Kopijuoti nuo konkurentų ir melstis, kad jie tekstų nepalygintų ir nepaduotų į teismą dėl turinio vagystės? O gal kreiptis į teisininkus, kurie už kelis šimtus eurų parengs visus reikalingus teisinio pobūdžio tekstus? Yra ir kitas sprendimas – TermsHub paslauga – privatumo politikos GDPR, slapukų naudojimo ir kitos teisinės informacijos generatorius.

Privatumo politika iš TermsHub generuojama gana paprastai – suvedate savo duomenis į specialią formą, o TermsHub sugeneruoja specialiai jums sukurtą privatumo politikos tekstą. Už tai imamas nedidelis mėnesinis mokestis.

Kodėl mėnesinis? Juk tai vienkartinė paslauga!

Ne visiškai teisingas požiūris. GDPR, slapukų informacija, privatumo politika ir kiti dokumentai yra nuolatos atnaujinami atsižvelgiant į valstybės reikalavimus, įstatymų pakeitimus. Galima sugeneruoti vieną tekstą, tačiau po mėnesio jis gali būti pasenęs ir tam tikros formuluotės neatitikti realios situacijos. Tokiomis „spragomis“ gali pasinaudoti „gudrūs“ klientai ir paduoti el. parduotuvę į teismą, reikalauti atlyginti neva patirtą žalą. Tai būtų nedovanotina klaida.

Privatumo politika numato, kaip interneto svetainė renka informaciją apie savo lankytojus, kur ją laiko, kaip ja gali naudotis tam tikrais atvejais. Privatumo politikos pažeidimai turi labai rimtų pasekmių, todėl šis teisinis dokumentas turėtų būti parengtas profesionaliai ir kokybiškai. Taip pat jis turėtų būti nuolatos atnaujinamas. Kada tai reikia padaryti? TermsHub savo prenumeratoriams iš karto praneša, kai dokumentai atnaujinami ir juos reiktų pasikeisti savo puslapyje.

Privatumo politika iš TermsHub pateikiama ne viena kalba. Tai itin naudinga tarptautinėms el. parduotuvėms, veikiančioms skirtingose šalyse. Kiekvienos šalies įstatymai yra skirtingi, skiriasi ir reikalavimai šiems dokumentams, todėl išsiversti vertimų biure privatumo politikos tekstą nepakaks – reikės adaptuoti konkrečiai rinkai, o tai vėl papildomos išlaidos.

Išbandykite TermsHub įrankį lietuviškai. Jis gali palengvinti gyvenimą ne tik el. parduotuvėms, bet ir kitoms svetainėms, mobiliosioms programėlėms ar kompiuterinėms programoms.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *