Kategorijos

Naujas trendas: valgomos puokštės!

Taip jau susiklostė, kad per visą gyvenimą žmogų lydi gėlės. Jas mes dovanojame ir džiaugsme, ir liūdnomis akimirkomis. Žmogus gimsta – gėlės, krikštynos – gėlės, na, o  kokios gi vestuvės be gėlių?!

Bet kokios gražios jos bebūtų, su laiku jos pabodo ir atsirado kiek įdomesnis, nemažiau spalvingesnis  variantas – valgomos puokštės. Taip, taip, Jums nepasigirdo! Naujas trendas užkariavo floristikos industriją visame pasaulyje. Gėlių puokštes ir kompozicijas po truputį pradėjo pildyti vaisiai, daržovės, o retkarčiais ir visai netikėti ingredientai. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų ir floristo fantazijos ir gabumų.

Pas mus, Lietuvoje kol kas žmonės pripratę labiau prie tradicinių kompozicijų su gėlėmis. Bet žmonėms vis labiau norisi ne tik pradžiuginti savo artimą ir mylimą žmogų, bet ir nustebinti kažko nauja. Ir tada jie pasirenka būtent valgomas puokštes!

Valgomos puokštės nei kiek nenusileidžia savo žaismingumu bei spalvingumu. Ingredientų pasirinkimas, skoniai ir fantazijos beribės! Valgomos puokštės gali būti pagaminamos iš vaisių, uogų, įvairių daržovių, riešutų ir t.t. O gi, dar valgomos puokštės visai patraukliai (pvz. vyrui), gali būti sudėtos iš rūkytos mėsos, dešrelių ir t.t.

Kiekvieną sezoną valgomos puokštės gali atrodyti vis kitaip. Jos gali būti ir maišytos, pvz. vaisiai ir daržovės arba daržovės ir mėsos gaminiai. Viskas priklausys nuo Jūsų norų ir spalvų gamos.

Naujausi straipsniai

Comments

Įrašo “Naujas trendas: valgomos puokštės!” komentarų : 1

  1. Į namus avataras

    Kai paimi į rankas tokią puokštę – tai ji ne tik, kad gražiai atrodo, bet ir kvepia – iškart norisi suvalgyti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *