Kategorijos

Naujausios camelia akcijos: kaip sužinoti apie patrauklius kainų pasiūlymus?

Nesvarbu, koks žmogaus amžius bebūtų, didžiausia vertybė mūsų gyvenime yra sveikata. Deja, norime ar nenorime, vieną dieną ši ima ir sušlubuoja. Tokiu atveju sąmoningai mąstantis žmogus nepalieka visko savaime išsispręsti, o žingsniuoja į medicinos įstaigą ieškoti kompetentingos pagalbos. Po to dažniausiai tenka atverti ir vaistinės duris. Profesionalus vaistininkas geba klientui ne tik paduoti gydytojo išrašytus vaistus, bet ir suteikti konsultaciją medikamentų ar maisto papildų vartojimo klausimu. Dar geresnė naujiena, jog geriausios camelia vaistinės akcijos gali padėti įsigyti vieną ar kitą reikiamą preparatą pigiau. Nepriklausomai nuo to,  jūs būtumėte pensininkas, verslininkas ar studentas, sutaupyti norisi kiekvienam. Juolab tuo atveju, kai reikalingą, kokybišką medikamentą (anaiptol ne su besibaigiančiu galiojimo terminu!) vaistinės parduoda 60% mažesne kaina ar net pigiau!

Vaistinių prekių asortimentas iš tiesų labai platus (nesupykite, jog jums reikiamo medikamento sandėlyje ieškantis farmacininkas užtruks kiek ilgiau nei norėtųsi). Klientai gali rinktis iš daugybės receptinių ir nereceptinių vaistų (pastarieji gali skirtis tik gamintoju, o ne veikliąja medžiaga bei, savaime suprantama, savo poveikiu), maisto papildų, medicininių, slaugo bei kitų  prekių. Natūralu, jog vaistinių tinklai nėra pajėgūs išpildyti kiekvieno kliento poreikio sutaupyti perkant medicininės paskirties prekes. Ir, galiausiai, ar ne keistai atrodytų vaistinė, kurios prekių lentynos būtų išmargintos vien akcijų žymekliais? Dėl šios priežasties kas mėnesį siūlomos naujosios camelia akcijos, suteikiančios galimybę platesniam pirkėjų ratui reikiamų prekių įsigyti už neįtikėtinai žemą kainą.

Apie naujausias Camelia tinklo vaistinių akcijas galima sužinoti įvairiais būdais.

Vaistinė. Klientai, užsukę į vaistinę, su naujausiais patrauklių kainų pasiūlymais supažindinami informaciniais plakatais, specialiu lentynų, skirtų prekėms su akcija, žymėjimu, lankstinukais, katalogais bei kitais būdais. Dažnai apie galimybę įsigyti klientui aktualią prekę pigiau žodžiu informuoja ir aptarnaujantys farmacininkai. To nereikėtų laikyti įkyriu prekių brukimu: tai tėra noras padėti Jums sutaupyti ir gauti tai, ko reikia sveikatos ir geros savijautos puoselėjimui.

Internetinė vaistinės svetainė. Šiandien internetu naudojasi įvairaus amžiaus vaistinių klientai. Tai – bene patogiausias būdas rasti visus pasiūlymus vienoje vietoje, palyginti juos su konkurentų kainomis ir išsirinkti geriausią variantą.

Akcijų leidiniai. Camelia vaistinė kas mėnesį savo klientams skiria informacinius leidinius, kuriuose pateikti geriausi kainų pasiūlymai.

Televizijos ir radijo reklamos. Šio pobūdžio reklamos vis dar užima svarbią vietą marketinge.

SMS pranešimai, el.paštas. Klientai, nurodę savo telefono numerį ar el.pašto adresą, reguliariai informuojami apie tai, kokios geriausios camelia vaistinės akcijos yra siūlomos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *