Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Naujos kartos tabako kaitinimo sistema - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Naujos kartos tabako kaitinimo sistema

Dauguma rūkančiųjų jau yra išbandę ar bent jau girdėję apie elektronines cigaretes, kurių pasirodymas rinkoje sukėlė didžiulį susidomėjimą ir paskatino dalį vartotojų atsisakyti įprastinių cigarečių. Naujausios technologijos kaitinančios cigaretės (heat-not-burn) dėl savo vizualaus panašumo į didžiulio populiarumo sulaukusias elektronines cigaretes dažnai klaidingai vadinamos naujos kartos elektroninėmis cigaretėmis. Nepaisant išorinio panašumo tai yra visiškai skirtingomis technologijomis paremti produktai. Išgaruojantį elektronių cigarečių užpildą sudaro propilenglikolis, tada pasirinktinai tam tikras kiekis nikotino, kvapų ir skonių, o į kaitinančiųjų cigarečių ((toliau HNB (heat-not-burn) sudėtį įeina tikras tabakas!
Šiuolaikinių HNB cigarečių pirmtakus „Philip Morris International“ pradėjo kurti dar 1988 m., tačiau tik pastaraisiais metais, pakankamai ištobulėjus technologijoms, galima sakyti kad tokie gaminiai pilnai atitinka vartotojų lūkesčius, pagaliau pavyko paleisti į rinką produktą, kuris rūkančiąjam teiktų visą rūkymo malonumą eliminuojant įprastinių cigarečių keliamą grėsmę sveikatai. Tikslas tinkamai panaudoti kuo daugiau natūralių produktų ir kuo mažiau chemijos gaminių – pasiektas.

 

HEAT – NOT – BURN

Šiuolaikinė technologija

Jokio kvapo ir pelenų

Tikras tabakas

Nekelia gaisro pavojaus

Daug mažesnis kiekis kenksmingų medžiagų

 

 

 

 

 

 

 

Kaitinančios cigaretės  veikia kaitindamos tabaką iki tam tikros temperatūros, susidaro tabako garai, kuriuos traudamas rūkantysis patiria panašius pojūčius lyg rūkytų įprastinę cigaretę, tik HNB tabaką sušildanti temperatūra yra gerokai žemesnė (50-350 C) nei įprastinių cigarečių (iki 900 C), todėl nevyksta realus degimo procesas ir neišsiskiria šalutiniai degimo produktai kaip dervos, suodžiai ir kitos sveikatai kenksmingos toksinės medžiagos. Dauguma vartotojų apibūdina HNB cigaretes kaip švelnesnio skonio nei įprastinės cigaratės, taip yra dėl žemesnės tabako garų temperatūros lyginant su degimo produktais rūkant įprastą cigaretę, gal kam nors tai atrodys kaip HNB trūkumas, tačiau labai menkas lyginant su tuo, kad moksliniais tyrimais įrodyta, jog Kaitinančios cigaratės  ~90-99% padaro mažiau žalos sveikatai už įprastines cigaretes.

Beveik visos didžiosios tabako kompanijos gamina arba netolimoje ateityje planuoja pasiūlyti HNB technologija paremtų gaminių, kurie tikėtina galėtų pakeisti įprastines cigaretes. Tokiose pažangiose šalyse kaip Japonija ir Švedija pastebima įprastinių cigarečių keitimo HNB kaitinamosiomis cigaretėmis tendencija, o tuo pačiu ir sumažėjęs su rūkymu susijųsių ligų, tokių kaip plaučių vėžys, paplitimas.

 

Kaitinančių cigarečių komponentai:

Laikiklis (baterija ir valdiklis)

Kaitinimo elementas (kaitiklis)

Cigaretė (Heets stick)

 

 

HotSmoke – Firminė kaitinančiųjų cigarečių parduotuvė.

Pirmoji Lietuvoje bei Europoje firminė kaitinančiųjų cigarečių, priedų importuotoja ir pardavėja.

www.hotsmoke.lt
www.heatnotburn.lt

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *