Kategorijos

Naujųjų sutikimo mados

Kad ir kas ką besakytų, Kalėdos ir Naujieji Metai yra vienas gražiausių laikotarpių kiekvienais metais. Ir nesvarbu, kad ne visada sninga, kad prekybos centuose vėl ir vėl groja tas pačias milijoną kartų girdėtas kalėdines dainas (Wham Last Christmas be atokvėpio sudainuotume net prikelti iš miego vidurį nakties), keliuose prasideda spūstys, o gatvės pilnos skubančių ir paskutinę minutę dovanas perkančių žmonių!

Juk per Kalėdas susitinkame su tais, kuriuos labiausiai mylime. Rami Kūčių vakarienė, Kalėdiniai pietūs, susitikimas su draugais, darbo vakarėlis- tiek progų susitikti visus artimus. Tiek švenčių ir, neabejoju, kad bent kartą iškils mintis “O kuo gi apsirengti? Kokiu drabužiu?”.  Kad būtum žavi kaip Snieguolė ir elegantiška kaip Sniego Karalienė, siūlome kelis derinukus Kalėdinėms šventėms.

Kai Naujuosius šventi su šeima

Begalvojant apie šventinę vakarienę pirmiausia į galvą šauna mintis, kad svarbiausia apsimauti liemens nevaržančias kelnes ir laisvoką palaidinę, bet kalbant rimtai, rekomenduotume derinti ramių spalvų derinius, kuriuos galite pagražinti ryškesniais aksesuarais. Juk tai jauki šventė, o ne karnavalas. Šį sezoną ypatingai madinga raudonojo vyno, pilka, violetinė spalvos. Megzta suknelė, didelis šiltas megztinis, klasikiniai džinsai.. tiks viskas, kas patogu ir praktiška. O jei sugalvosi pasipuošti kalėdiniu megztiniu su besmegeniu, priversi nusišypsoti net ir didžiausią giminės surūgėlį.


Kai šventi su bendradarbiais

Kiekviena save gerbianti įmonė stengiasi suorganizuoti Kalėdų vakarėlį ar bent jau mažą švenčių paminėjimą su vyno taure ir gera nuotaika. Priklausomai nuo vakaro planų, derinkite ir aprangą, tačiau niekada neprašausite apsivilkusi kokteilinę suknelę ir aukštakulnius batelius. Nepersistenkite su aksesuarais, blizgučiais ir makiažu (na, aišku, nebent tai karnavalas .


Kai šventi su draugais

Kai su draugais, kad ir su maišu vietoj suknelės… Tačiau jei susitinkate be jokių išsidirbinėjimų, vis tiek norisi būti gražiai, ką jau padarysi, mes juk moterys. Šiais metais ypač madingos odos detalės, sodrios spalvos, kalėdinę nuotaiką gali pabrėžti blizgančiomis arba ryškesnėmis detalėmis. Puikiai atrodysi su tamsios spalvos leginsais ir sidabriniu ilgu švarkeliu, pieštuko formos sijonu (jei nereiks daug šokti) aukštu liemeniu ir lengva kūno spalvos palaidine. Čia fantazijai nėra ribų.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *