Ne tik vestuviniai žiedai sukels jums galvos skausmą

vestuviniai ziedaiKetinate tuoktis, tačiau itin sunku viską kruopščiai suplanuoti? Labiausiai neramina tai, kad teks patirti nemažas išlaidas žiedų įsigijimo metu? Vestuviniai žiedai toli gražu dar nėra išlaidų pabaiga – jas jūs patirsite ir samdydami specialistus, ir rinkdamiesi šventinę vietą. Planuojantys vestuves turi suvokti, kad šiai šventei tenka atseikėti nemažas sumas, nes vis dėlto – tai didi diena, į kurią susirenka visi artimiausi žmonės. Jums teks išleisti nemažai pinigų tiek vestuvių šventės nuomos metu, tiek ir samdant įvairius specialistus, o ką jau kalbėti apie maitinimą. Kalbant apie žiedus, tai jums reikėtų kruopščiai pasidomėti kur juos įsigyti būtų pigiau, nes tikrai ne vien tik juvelyrinių dirbinių parduotuvės gali pasiūlyti norimo dizaino žiedus už priimtiną kainą.

Vestuvinius žiedus jūs galite įsigyti tiek įprastų papuošalų, tiek juvelyrinių dirbinių parduotuvėse, o svarbiausia – juos galite užsisakyti internetu. Internetu žiedus perka vis daugiau porų, nes pastebima, kad net ir juos iš el. parduotuvių galima įsigyti daug mažesnėmis kainomis nei įprastai. Elektroninės parduotuvės, kurios prekiauja vestuviniais, sužadėtuvių ir kitais žiedais, jums gali pasiūlyti itin didelį pasirinkimą. Galėsite rinktis tiek iš aukso, tiek iš sidabro ar kitų tauriųjų metalų pagamintus žiedus. Tiesa, jeigu norite, kad žiedai būtų pagaminti pagal užsakymą, tai galbūt į el. parduotuves turėtumėte kreiptis kiek atidžiau, nes mat ne visose teikiamos tokios paslaugos.

Norint, jog vestuviniai žiedai būtų pagaminti pagal kažkokius pageidavimus, jums reikėtų kreiptis į juvelyrus arba į tas el. parduotuves, kurios priima užsakymus. Trumpai tariant, yra kelios el. parduotuvės, kurios siūlo žiedų gamybos paslaugas. Bet, turėkite galvoje, kad visuomet užsakomieji žiedai yra gerokai brangesni nei tie, kurie jau siūlomi ant prekystalio.

Užsakomųjų žiedų užsakymo procedūra yra paprasta – susisiekiate su gamintoju, aptariate visas sąlygas ir sumokate avansą ar tiesiog laukiate kol viskas bus pagaminta. Kai kurie juvelyrai taiko ir tam tikrus reikalavimus, tad viską derinti turėsite privačiai.

Tad, jeigu ruošiatės vestuvėms, tai turėkite galvoje, kad ne tik žiedai jums sukels galvos skausmą, nes liks dar daug darbų, tokių kaip  – vestuviniai kvietimai, vietos parinkimas, specialistų samdymas ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.