Kategorijos

Nelegalios antivirusinės programos – ypač blogas pasirinkimas

antivirusines programosKompiuterio saugumu būtina pasirūpinti kiekvienam vartotojui, nes priešingu atveju galima sulaukti skaudžių pasekmių. Didžiausia bėda ta, daugelio naudojamos antivirusinės programos yra nelegalios. Jos parsisiunčiamos iš piratinę produkciją platinančių portalų ir paskui diegiamos asmeniniuose kompiuteriuose. Gaila, tačiau ne visi vartotojai supranta, kad tokios programos neretai atneša daugiau žalos nei naudos. Nelegali antivirusinė programa gali ne tik neapsaugoti kompiuterio, bet taip pat jį užkrėsti. Tuomet teks lankytis pas specialistus ir leisti papildomas lėšas. Žinoma, galimi ir dar baisesni scenarijai, kuriuose žemiau ir aptariame.

Jeigu bandysite diegti nelegalią antivirusinę programą iš piratinę produkciją platinančio portalo, tuomet tikėtina, kad parsisiųsite neveiksmingą programą ir tiek. Trumpai tariant, piratinė produkcija nėra tinkama naudojimui, nes ji neturi pagirinių atnaujinimų. Tikėtina, kad tokios programos pagaus nebent labai seno tipo virusus, o modernesni taip ir nebus aptikti. Jums nežinant, kompiuteryje ilgą laiką gali išsilaikyti įvairūs virusai, kurie ne tik eikvoja kompiuterio darbinę galią, tačiau taip pat gali pavogti ir jūsų asmeninius duomenis.

Kalbant apie asmeninių duomenų naudojimą, tai per virusus įprastai išgaunami bankinių prisijungimų kodai. Tokie duomenys panaudojami prisijungiant prie vartotojų banko bei kitų sąskaitų. Jos yra ištuštinamos vartotojui nė nežinant. Tad, prieš diegdami nelegalią antivirusinę programą, būtinai pagalvokite su kokia rizika jūs susiduriate.

Norintiems tinkamai funkcionuojančios Windows antivirusinės, patartina dairytis į elektronikos prekių parduotuves. Jose ne tik pardavinėjama kompiuterinė įranga – ten siūloma įsigyti ir įvairią programinę įrangą, įskaitant ir antivirusines programas. Geriausia tai, kad tokiose vietose jų kainos yra mažesnės, nes dažnai suteikiamos nuolaidos. Mat, pagrindiniai elektronikos prekių pardavėjai gauna specialias kainas perkant didmeninius kiekius. Taip pat pabrėžtina, kad internetu antivirusinę programą įsigyti yra daug paprasčiau – ją galima įsigyti tiesiog internetu ją parsisiuntus ir įsidiegus. Žinoma, tokią galimybę siūlo ne visos el. parduotuvės.

Tad, jeigu norite maksimaliai apsaugoti savo asmeninį kompiuterį, tuomet jokiu būdu nebandykite naudoti nelegalių antivirusinių programų. Jos atneš daugiau žalos. Jums paskui teks ne tik pirkti legalią antivirusinę programą, bet ir leisti pinigus už virusų sukeltą žalą kompiuterio taisymo metu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *