Kategorijos

Nemokamas Straipsnių Katalogas

Dauguma žmonių kurie teikia puslapių kūrimo paslaugas arba teikia SEO paslaugas, dažnai dirba su SEO straipsniai.  Tik sukurti puslapį jums neužteks, norint turėti lankomumo. Kartais tenka dirbti ir prie informacijos pateikimo kituose puslapiuose. Nemokamas straipsnių katalogas – tai vieta, kurioje jūs galite talpinti savo straipsnius be jokio mokesčio.

Kas yra nemokamas straipsnių katalogas?

Tai puslapiai kurie kuriami kaip internetiniai žurnalai, kuriuose skaitytojas gali atrasti informacijos apie ieškomą turinį. Savo straipsnius jūs galite talpinti apie bet ką, išskyrus pornografiją arba kitą

Nemokamas Straipsnių Katalogas

nelegalų turinį. Tačiau reikia nepamiršti, kad talpinti galima tik originalius straipsnius, kurie niekada nebuvo talpinami kituose puslapiuose. Turėdami kokybiški straipsnį, jūs galite pasikelti savo puslapiui SEO reitingą.  Kurdami ir keldami savo straipsnius per katalogus, jūs optimizuojate paiešką sistemoje apie savo puslapį. Kai susirenkate gerą reitingą iš SEO, tuomet jūsų puslapis yra keliamas vis aukščiau paieškose. Jei galvojate, kad turite gražų puslapį ir jums to užteks, smarkiai klystate. Puslapis gali būti gražus, tačiau iš jo nebus jokios naudos, jei nematysite jo paieškoje ir nesulauksite lankytojų. Atkreipkite dėmesį, kuomet ieškome informacijos ar prekės, mes pasirenkame pirmus puslapius, kurie yra mums parodomi.

Kodėl verta rašyti gerus straipsnius?

Visi straipsniai turi būti parašyti pagal pagrindinius reikalavimus. Straipsnyje turėtų būti ne mažiau kaip 300 žodžių. Rašydami visada atkreipkite į gramatiką, nes joje negali būti jokių klaidų. Kai straipsnis yra tvarkingas ir parašytas be klaidų, jis bus indeksuojamas kur kas greičiau. Robotukai tvarkingus ir gerus straipsnius priima kur kas greičiau, todėl jie paieškose būna aukštose pozicijose. Taip pat, kuomet maloniai skaitosi straipsnis, pritrauksite ir klientų akis. Visuomet kokybišką straipsnį rasite paieškose greičiau, nei parašytą atmestinai.

Ar galima nusisamdyti straipsnių rašytoją?

Internete galite rasti įvairiausių rašytoju su skirtingomis kainomis. Pats pagrindinis mokestis yra nuo 10 iki 15 eurų. Tačiau pasitaiko kai galite rasti vos už kelis eurus. Tikėtina, kad pirkdami pigiausius straipsnius, jūs negausite jokių sąskaitų ir jie bus nekokybiški. Brangesni straipsniai yra rašomi patirties turinčių asmenų. Todėl jūsų puslapiui būtų naudingiausia. Tačiau prieš pirkdami, paprašykite pateikti bent kelis pavyzdžius , kad matytumėte ar jie parašyti į temą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *