Kategorijos

Nėščiųjų rūbai – kuo jie skiriasi nuo įprastinių?

Nėščios moterys neretai susiduria su problemomis, kurios kitiems žmonėms gali nė nešauti į galvą. Viena tokių – dėl didėjančio pilvuko negalėjimas dėvėti kelnių. Arba palaidinių, suknelių nepritaikymas žindymui jau po gimdymo. Todėl dažnai nėštukės ieško rūbų, pritaikytų būtent gimdyti besiruošiančioms arba jau pagimdžiusioms moterims. Apie dažniausiai kylančias problemas ir pakalbėsime šiame straipsnyje bei patarsime, kokie nėščiųjų rūbai turėtų būti aktualūs gimdyvėms.

Didėjantis pilvukas yra ir didelis džiaugsmas, ir tuo pačiu nemenkas vargas moteriai. Negana to, kad nugarą skauda nuo kitaip po kūną pasiskirsčiusio svorio, tai dar ir patį pilvą ima veržti net ir plačiausia kelnių guma. Kad to išvengti, galima įsigyti kelnes, pritaikytas nėščiosioms. Nėščiųjų kelnės įprastai būna su papildomu tampraus audinio įsiuvu pilvo srityje. Tas įsiuvas apgobia padidėjusį pilvuką, tačiau nespaudžia jo su pertekline jėga. O štai kelmių guma būna po pilvuku, tad pilvas yra jos prilaikomas. Dėvint tokias kelnes ne tik nejuntamas joks veržimas, bet ir mažinama apkrova nugarai, ko pasekoje išvengiama nemalonių skausmų.

Taip pat dažna mamų problema yra viršutinių rūbų nepritaikymas žindymui. Dėvint įprastinę palaidinę arba suknelę gana sunku patogiai ir diskretiškai atlaisvinti krūtį, su kuria būtų galima maitinti kūdikį. Todėl mamoms yra speciali drabužių linija, leidžianti žindyti kur kas lengviau. Visų pirma, egzistuoja liemenėlės maitinančioms. Šios liemenėlės turi apsaugą nuo pieno pratekėjimo, o taip pat yra tamprios, tad prisitaiko prie kintančio krūtinės dydžio. Be to, petnešėlė lengvai atsegama ištraukti krūčiai. 

Taip pat yra ir palaidinės bei suknelės jaunosioms mamoms. Tokios palaidinės dažniausiai būna iš dviejų sluoksnių audinio krūtinės srityje. Vieną sluoksnį atsegus ir pakėlus įprastai galima lengvai prieiti prie krūties ir maitinti vaikai patogiai bei diskretiškai. Žinoma, būna ir nėščiosioms skirtų  suknelių, kurios įprastai turi ne tik papildomos vietos pilvukui, tačiau ir jau anksčiau minėtas galimybes atsegti krūtinės sritį. Tad tokios suknelės tinkamos dėvėti tiek nėštumo metu, tiek ir po jo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *