Kategorijos

Nespėjai pasikeisti žieminių padangų? Išeitis – padangos internetu!

Lietuvoje įstatymai užsidėti žiemines padangas įpareigoja nuo lapkričio 10 d. Tačiau ratus keičiame ne tik dėl įstatymo, bet ir dėl savo pačių saugumo. Pateikiame 3 priežastis, kodėl žieminės padangos internetu yra tokios reikalingos, ir ką daryti, jei dar nespėjote jų pasikeisti.

 

  1. Saugumas

Pati svarbiausia priežastis – saugumas kelyje. Lietuvoje žiemos labai permainingos – šlapios, šaltos ir slidžios. Būtent todėl labai svarbus geras padangų ir asfalto sukibimas. Kartais juk reikia staigiai stabdyti, staigiai pasukti – būtų itin nesmagu, jei mašiną „užneštų“ ir atsidurtumėte pusnyje, o dar blogiau įvyktų avarija. Geros žieminės padangos  internetu– pasirūpinkite tinkamais automobilio ratais ir užsitikrinkite saugią kelionę.

 

  1. Trumpesnis stabdymo kelias

Tinkamos žieminės padangos užtikrins gerą ratų ir asfalto sukibimą, todėl stabdyti galėsite net iki 40 proc. geriau. O juk kartais, kad neįvyktų avarija, reikia labai nedaug. Geresnis stabdymas padės išvengti nelaimingų įvykių ir smagiai pasitikti artėjančias šventes.

 

  1. Padės sutaupyti

Vasarinės padangos, dėvimos žiemą, gali labai greitai susidėvėti. Ir atėjus vasarai, jums teks pirkti naujas. Specialistai pataria turėti padangų rinkinį, skirtą žiemai ir dar vieną – skirtą vasarai. Tuomet pirktos padangos internetu tarnaus itin ilgai.

 

Vis dar neturite žieminių padangų? Nepanikuokite! Parduotuvėje Balsana.lt parduodamos puikiausios žieminės padangos internetu. Klientams siūloma rinktis iš populiariausių „Orium“ ir „Lassa“ padangų.

 

„Orium“ – tai padangos, puikiai pritaikytos lietuviškai žiemai: itin atsparios vandeniui, padeda stabiliau stabdyti ir sklandžiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis. Beje, šis gamintojas žiemines padangas siūlo ne tik keleiviniams automobiliams, bet taip pat ir visureigiams bei lengviesiems sunkvežimiams.

 

„Orium“ žieminės padangos internetu– stulbinantis sukibimas ant sniego, šlapios ar slidžios dangos:

  • V formos protektoriaus rašto dizainas,
  • Gausybė protektoriaus blokų ir labai tankios lamelės,
  • Padangos medžiagų junginys leidžia išlaikyti gumos minkštumą net prie labai žemos temperatūros.

 

„Lassa“ žieminės padangos išsiskiria tvirtumu: net važiuojant nelygiu keliu padangą ypač sunku pažeisti, labai maža tikimybė, kad ją pradursite. Šias padangas dėvėsite ilgai, tol, kol nudėvėsite visą protektorių. Šio gamintojo padangos ypač rekomenduojamos gyvenantiems ne mieste, tiems, kuriems dažnai tenka važiuoti žvyrkeliu ar miško taku.

„Lassa“ padangos taip pat puikiai pritaikytos žiemos sąlygoms. Pagal šiuolaikines technologijas sukurtas protektoriaus raštas užtikrina patikimą padangos sukibimą su kelio danga bei optimalų automobilio elgesį kelyje, taip pat padangos lankstumą ir geresnį efektyvumą važiuojant sausa, šlapia, padengta sniegu ar ledu danga.

 

Parduotuvėje Balsana.lt užsisakius padangas internetu iki 15 val. darbo dieną, siuntinį gausite jau kitą dieną. Kviečiame užsukti į svetainę, išsamiau apžiūrėti prekes, bei daugiau sužinoti apie pirkimą internetu ir pristatymą į namus.

 

Linkime, kad žiemos kelionės neprailgtų ir, svarbiausia, būtų saugios!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *