Nestandartiniai baldai

nestandartiniai baldai

Nestandartiniai baldai – puikus būdas išvengti monotonijos ir nuobodulio interjere. Juk taip neįdomu turėti šabloniškus, standartų rėmuose užsilikusius baldus, kuriuos turbūt pamatytumėte dažnuose namuose. UAB „Somėja“ siūlo mesti iššūkį nusistovėjusiai tvarkai ir susikurti išskirtinį interjerą su originaliais sprendimais – didžiausiu virtuvės baldų pasirinkimu Klaipėdoje.

Ne taip seniai lietuvių virtuvės buvo labai panašios. Spintos pagamintos iš primityvios presuoto medžio plokštės, vienspalvės arba papuoštos neryškiais langučiais, kitokiais raštais. Sovietiniu dvelksmu namuose pasižyminčios virtuvės, dažniausiai turi standartinį kiekį spintelių ir stalčių – keturios ar aštuonios durelės, du arba trys stalčiai. Daugelis turbūt tokio tipo virtuvės komplektus matote grįžę į tėvų, galbūt senelių namus. Pamažu išsilaisviname iš nustatytų ribų ir prie to labai prisideda nestandartiniai baldai. Renkamės įvairesnį stilių, originalias medžiagas, drąsesnes spalvas.

UAB „Somėja“ gali pasigirti gaminanti nestandartinius baldus jau 17 metų – ši patirtis leido išsiugdyti naujų tendencijų pojūtį, pažinti klientą, suprasti, ko jam labiausiai reikia. Pastebėjome, kaip vis labiau norima originalių sprendimų, teiraujamasi būtent nestandartinių baldų. Žinoma, reikia prisiminti, kad net išsirinkus ekspozicijoje esančius baldų komplektus, pritaikyti namuose jie atrodys kiek kitaip – priklausomai nuo išmatavimų ir išdėstymo.

Gaminame nestandartinius baldus pagal individualius išmatavimus, pagal tai, kaip bus išdėstyta elektros instaliacija, įrengtas vandentiekis, sumontuota ventiliacinė sistema. Todėl bet kokiu atveju Jūsų namuose įrengta virtuvė bus originali.

Galite rinktis iš skirtingų stalviršių, paviršių, dekoruoti juos ornamentais ar lietu akmeniu – suteikiame ypač plačias galimybes eksperimentuoti. Galite rinktis vieno stiliaus baldus, kombinuoti skirtinas detales – šiais metais nestandartinių baldų tendencijos diktuoja spalvų įvairovę, žvelgiama į labiau klasikinius stilius. Klientai taip pat pakeitė požiūrį į savo interjero svarbiausius elementus – vis dažniau pasirenkamos kokybiškesnės medžiagos vietoj pigių variantų, daugiau dėmesio skiriama komfortabiliam naudojimui ir panašiai.

Trūksta idėjų, kokius nestandartinius baldus pasirinkti? Patikėkite savo virtuvės projektą UAB „Somėja“ – nestandartiniai baldai šios studijos pažiba. Patyrusi komanda artimai bendradarbiauja su klientu išsiaiškindama jo poreikius. Nuolat teikiamos konsultacijos, kaip geriau išdėstyti būsimus baldus, pageidaujant parenkama reikalinga santechnika ir buitinė technika. Tik bendromis jėgomis galime sukurti kažką stebuklingo, kažką, kad galėtų džiuginti visą gyvenimą. Mes Jūsų laukiame – rasite mus Klaipėdoje, adresu Baltijos pr. 6a, baldų centre „Berry“, antrame aukšte.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.