Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Netradicinių pasimatymų idėjos, kurios tikrai paliks stiprų pirmą įspūdį - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Netradicinių pasimatymų idėjos, kurios tikrai paliks stiprų pirmą įspūdį

Net ir šiais laikais, kai žmonės dažniausiai susipažįsta internetu, realūs pasimatymai vis dar yra dažni. Žinoma, šiuo metu dėl pandemijos susitikimai su nepažįstamais žmonėmis yra kiek riboti, tačiau kai tik viskas atlaisvės, esame tikri, kad tikrai rasite žmogų su kuriuo galima smagiai praleisti laiką.

O kad laukimas būtų kur kas įdomesnis – pateiksime Jums kelias pasimatymų idėjas kurios tikrai Jūsų partneriui paliks tik geriausias emocijas. Ir galbūt vienas susitikimas virs kitu.

Egzotiškas restoranas

Jeigu ieškote kažko unikalaus ir tuo pačius skanaus – geriausias pasirinkimas yra restoranas, kuriame galima paragauti labai unikalių patiekalų. Žinoma, reikia įvertinti tai, kad tokiose vietose dažniausiai kainos nėra kuklios. Kadangi šiuo metu vis dažniau kalbama apie tai, kad pasimatytų metu kiekvienas turi mokėti už save, natūralu, kad tuomet kaina neatrodys didelė. Juk jeigu pasimatymas bus nevykęs, tai bent jau galima skaniai pavalgyti.

Pasivažinėjimas dviračiais

Tai yra unikali pramoga, kuri leis ne tik smagiai pabendrauti, tačiau taip pat ir pamatyti kito žmogaus fizinę jėgą. Dažniausiai tokias pramogas renkasi mėgstantys aktyviai leisti laiką. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar vaikinas ieško vaikino, artai yra heteroseksualios poros pasimatymas.

Vaikystės vietų aplankymas

Žinoma, tokia pasimatymo idėja tinka ne visiems. Tai dažniausiai pasiteisinantis variantas tuomet, kai keliaujama į jau kelintą susitikimą ir dažniausiai norima savo galbūt būsimam partneriui apie save kuo daugiau papasakoti. Tai yra natūrali susipažinimo dalis. Tuomet ir vaikystės vietų aplankymas tampa gana nebloga pasimatymo idėja.

Plaukimas baidarėmis, kartingai bei kitos aktyvios pramogos

Jeigu norite pamatyti, kaip atrodo žmogus patekęs į ekstremalią situaciją – tokiu atveju siūlome sukurti tokią aplinką. Tai gali būti pramoga, kuri reikalauja ne tik fizinių, tačiau taip pat ir protinių gebėjimų. Nuo kartingų iki plaukimo baidarėmis, nuo batutų parko iki bet kokių kitų pramogų, kurios Jums sukels tik pačias geriausias emocijas.

Žvaigždžių stebėjimas

Nėra nieko romantiškiau nei žvaigždžių stebėjimas, jų skaičiavimas ir tuo pačiu susipažinimas su dangaus kūnais. Žinoma, ši pramoga bus kur kas mielesnė jeigu žinosite – kas ir kaip. Štai todėl siūlome tokio tipo pasimatymui pasiruošti iš anksčiau, kad turėtumėte ką pasakoti. Esame tikri, kad tokiu atveju žmogui paliksite labai gerą įspūdį.

Lauko žaidimai

Tai gana neįprastas pasiūlymas, tačiau asmenims, kurie mėgsta laiką leisti lauke ir tuo pačiu mėgsta fizinį aktyvumą – dažniausiai lauko žaidimai patiks. Siūlome ne pasimatymą kamuoliu, tačiau įvairius žaidimus, kuriuos siūlo pramogų parkai. Esame tikri, kad tokiu atveju geriau pažinsite žmogų, kuris nori Jus pažinti taip pat.

Sportuokite kartu

Dar vienas neįprastas pasirinkimas, kuris tikrai tinka ne visiems. Visgi, tai puiki galimybė rasti žmogų, kuris atitinka Jūsų susikurtą kitos pusės idealą. Sportas pirmo pasimatymo metu labai daug parodo ir tuo pačiu pasako apie žmogų, tad galbūt verta išbandyti ir Jums?

Lankymasis gyvūnų globos namuose

Galiausiai – visada geras pasirinkimas yra aplankyti gyvūnų globos namus. Jie visada ieško savanorių, kurie norėtų pavedžioti šunis. Tai bus ne tik puikus pasimatymas, tačiau ir geras darbas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *