Kategorijos

New York teatras – senas, bet nepasenęs

Ne paslaptis, kad šiandien pramogų versle konkurencija nepavydėtinai didelė, tačiau New York muzikinis teatras vis dar atveria duris savo ištikimiems (ir naujiems) lankytojams.

Žinoma, vis dažniau tenka apie save priminti, tačiau juk niekam nesinorėtų, kad buvęs kino teatro “Tėvynės” pastatas liktų kaip vienišas vilkas, supamas nesustabdomos gyvenimo rutinos ir būtų 1508976_679550048734197_1029771061_nkasdieną pralenkiamas minios skubančių žmonių.

Daugybė kavinių, restoranų ir teatrų kasdien paskelbia neapibrėžtą kiekį informacijos apie artėjančius renginius ar akcijas, su viltimi prisivilioti taip laukiamą ir vertinamą klientą. Ne išimtis ir mes…

Mūsų teatrą aplanko daug žmonių, kai kurių veidai jau įstrigę atminty, nes juos sutinkame beveik kiekviename renginyje. Smagu, kad turime ištikimų lankytojų, ir dėl jų norisi stengtis dar labiau.

Šiandien kreipiamės į Jus: į senuosius ir į naujuosius lankytojus, kuriuos domina menas bei pramogos. Taip norėtųsi, kad neaplenktumėte mūsų teatro ir padėtumėte gyvuoti jau ne vienerius  metus rodomiems spektakliams, palaikytumėte iš užsienio atvykstančius atlikėjus ar įkvėptumėte naujuosius menininkus.

Tad skirkite šiek tiek laiko savo laisvalaikio, pakvieskite draugus bei artimuosius, galbūt kolegas, nes menas – tai netik gražūs vaizdai mūsų akims ar garsai, pamaloninantys ausis, bet kartu ir kūryba, kuri “išjudina švelniausias ir geriausias mūsų  sielos stygas, ramina širdį, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose” (M.K. Čiurlionis).

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *