Kategorijos

Norit greitai atsikratyti antsvorio?

Ne veltui yra sakoma, kad antsvoris – viena didžiausių šiandieninės žmonijos rykščių. Iš tiesų, antsvorio daroma žala yra labai didelė: žmogui, sveriančiam daugiau nei derėtų, yra sunkiau judėti bei išsirinkti tinkamus rūbus, kamuoja įvairūs sveikatos sutrikimai, didėja tikimybė susirgti širdies bei kraujagyslių ligomis. Iš arčiau pažvelgus į šiandieninio žmogaus gyvenimą nesunku suprasti, kodėl didelė dalis kenčia dėl antsvorio: ilgas valandas praleidžiame sėdėdami ofisuose, kemšame nesveiką, riebų maistą, dideliais kiekiais vartojama alkoholį bei saldumynus, mažai judame, o laisvalaikį taip pat pasirenkami pasyvų. Jei šie dalykai yra praktikuojami bent keletą metų, natūralu, kad didžioji dalis sveria daugiau nei iš tiesų derėtų, o dėlto nukenčia ir sveikata. Tad kaip atsikratyti šios opios problemos? Skubame su jumis pasidalinti keliais naudingais patarimais.

Tie, kurie nori atsikratyti antsvorio visų pirma, turėtų pradėti sveikai maitintis. Sveika mityba – iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas žodžių junginys, tačiau kas už viso to slypi? Savaime suprantama, jei norite sveikai maitintis, visų pirma turite atsisakyti riebaus maisto, sumažinti saldumynų, alkoholio, bulvinių, miltinių patiekalų kiekį. Būtent šie maisto produktai labiausiai kenkia figūrai – juos vartodami didelėmis porcijomis greitai priaugsite papildomų kilogramų. Tačiau sveikos mitybos sąvoką sudaro ne tik kai kurių maisto produktų atsisakymas – jei iki šiol valgėte vos keletą kartų per dieną didelėmis porcijomis, turite pakeisti savo valgymo įpročius. Bus geriausia, jei valgysite po 4 – 5 kartus per dieną nedidelėmis porcijomis. Jūsų dienos mitybos racioną turėtų sudaryti: pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai bei vakarienė. Daugiausia maisto turėtumėte suvalgyti per pusryčius ir pietus, kiek mažiau – per vakarienę, o priešpiečių bei pavakarių metu – lengvai užkąskite. Jei negalite gyventi be saldumynų, juos valgykite pirmoje dienos pusėje – per pusryčius ar pietus. Šiuo paros metu iš saldumynų gautos kalorijos bus greičiau išeikvotos.

dieta32Norintiems atsikratyti papildomų kilogramų gali padėti ir maisto papildai. Juos galima įsigyti ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir internetu. Vis dėlto, dėmesį būtina atkreipti į tai, jog sulieknėti norintys žmonės dažnai galvoja, jog maisto papildai sportui ir maisto papildai nortiniems sulieknėti yra tas pats. Tačiau tai netiesa: papildai sportui yra skirti tiems žmonėms, kurie profesionaliai sportuoja, turi atlaikyti ilgas bei varginančias treniruotes, tuo tarpu, maisto papildai norintiems sulieknėti – iš tiesų gali padėti atsikratyti kelių papildomų kilogramų. Reikia pasakyti, jog maisto papildai, kurie yra skirti sulieknėti norintiems žmonėms, degina riebalus, padeda išlaikyti sotumo jausmą, mažiną potraukį saldumynams. Taigi, jei jau nusprendėte mesti svorį maisto papildų pagalba, neapsigaukite ir įsigykite tinkam preparatą. Kad jį išsirinkti būtų lengviau, pasitarkite su gydytoju arba dietologu.

Sportas – tai dar viena galimybė sumažinti savo svorį. Tam, kad pasiektumėte puikių rezultatų, sportuoti turite reguliariai. Jei norite atsikratyti vos kelių kilogramų ir vos padailinti savo figūrą, tai be vargo galėsite padaryti ir darydami lengvą mankštą savo namuose ar bėgiodami rytais. Tačiau, jei jūsų tikslas – numesti keliolika ar keliasdešimt kilogramų, tokiu atveju turėtumėte apsilankyti soroto klube – patyrę specialistai sudarys individualių treniruočių programą, kuri bus efektyvi, tad būsite garantuoti, kad jūsų pastangos nenueis perniek. Sportas pareikalaus daug jėgų bei ištvermės, tad jei niekada anksčiau nesportavote, gali būti šiek tiek sudėtinga atlaikyti sunkias ilgas treniruotes. Kad taip nenutiktų, pasirūpinkite maisto papildais. Papildai sportui užtikrins didesnį sportinį aktyvumą.

Kaip matyti, yra išties nemažai būdų, kurių dėka galite sumažinti savo svorį – tereikia trupučio pastangų, kantrybės bei didelio noro.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *