Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Norite nustebinti draugų vaikus? Kaip išsirinkti gerą dovaną? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Norite nustebinti draugų vaikus? Kaip išsirinkti gerą dovaną?

Kalėdos, Kalėdos… Ar šių švenčių laukia visi? Galbūt ne, bet vaikams šventės, ypač Kalėdos, tikrai yra svarbios. Artėjantis Kalėdų bumas primena, kad kiekvienam išsirinkti šiltas, gražias ir praktiškas dovanas reikia atidžiai pasitelkti fantaziją. Jei jūsų draugų rate yra vaikų, žinote, kad labiausiai norite juos nustebinti, tačiau kartais tai gali tapti tikru galvos skausmu. Ar jam reikia šio žaislo? O gal jau turite? Kaip susidurti su amžiumi?

Pateiksime keletą patarimų, kaip lengviau išsirinkti dovanas savo vaikams. Taip pat pateiksime keletą dovanų idėjų iš internetinės parduotuvės, kurioje neseniai turėjome galimybę apsipirkti. Išrinkome tris dovanas: ką tik gimusiam kūdikiui, 6 mėnesių kūdikiui ir dovanos 6 metų vaikams ir vyresniems. Skirtingos amžiaus grupės – siūlome įvairių pasirinkimų ir dovanų idėjų.

Taigi, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus prieš rinkdami dovanas draugams ar artimiesiems:

Dovanas išrinkti tikrai yra sunku, tačiau įmanoma. Svarbi yra komunikacija ir tarpusavio susitarimas. Jei dovanomis vaikams keičiatės tarp gausaus draugų būrio, susitarkite, kiek esate pasiruošę už jas mokėti. Taip viskas bus aiškiau ir paprasčiau, o vaikai gaus labai panašių dovanų. Čia nėra nuolankumo, todėl nebijokite tiesiogiai paklausti tėvų, ko jie nori kūdikiui. Na, o jei vaikas yra pakankamai didelis, kad galėtų išreikšti savo norus – paklauskite jo paties, dovanos vaikams 7 metų. Sužinokite, ar jūsų vaikas suplanavo dovaną. Tikrai paklausite, ar įsigijote jam jau priklausantį daiktą. Visada skaitykite etiketes. Pirmiausia – dėl to, kad pataikytumėte pagal vaiko amžių. Antra – pasidomėkite žaislo sudėtimi. Pavyzdžiui, daugelio naujagimių tėveliai nori, kad žaislai būtų iš kuo natūralesnių medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės, ekologiško medžio ar kaučiuko ir nudažyti netoksiškais dažais.

Dovanomis pasirūpinkite iš anksto ir pasinaudokite išpardavimais bei akcijomis

Taip sutaupysite pinigų ir galėsite palepinti vaiką geresnėmis dovanomis. Jei jūsų šeimoje yra to paties amžiaus vaikų, apsvarstykite galimybę abiems padovanoti tokias pačias dovanas, kad išvengtumėte nereikalingų konfliktų ir ašarų. Įsivaizduokite, kad galbūt vaikas, kuriam renkate dovanas, yra didelis tam tikro herojaus gerbėjas, tuomet būtų lengviau išsirinkti žaislus. Daugiau nereiškia geriau. Nebūtina vaikui pirkti itin didelę ar brangią dovaną, dažnai (o ypač tai būdinga mažesniesiems) vaikus pradžiugina visai nedidelės paprastos dovanėlės,  jų vertė jiems visiškai neaktuali. Tačiau visada atkreipkite dėmesį, kad pigesnis daiktas būtų kokybiškas, nebūtų detalių, kurios linkusios greit lūžti. Labai patogu dovanų pirkimo būdas – internetu. Nė kojos nereikia žengti iš namų, o pirkiniai atkeliauja tiesiai į namus. Dar vienas pliusas – nereikia stumdytis eilėse prekybos centruose.

Daugelis žmonių, ypač neturintys vaikų, tiesiog griebiasi už galvų-ką pasirinkti mažam vaikui. Juk jis vis dar toks gležnas, toks liesantis, visiškai priklausomas nuo tėvų. Kūdikiams rinkitės barškučius, įvairius garsus skleidžiančius žaislus, čiužinius, vibracijas skleidžiančius daiktus ir kitus minkštus žaislus. Šį laikotarpį galima pavadinti „viskas keliauja į burną“. Tokio amžiaus kūdikėliai viską kišasi į burną (juk būtent taip pradeda pažinti pasaulį), tad jiems verta dovanoti žaislus, kuriuos jie galės naudoti kaip kramtukus bei griaužtukus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *