Kategorijos

Nuo ko pradėti būsto remontą?

Kadangi vonios remontas brangus, klientai tikrai dažnai palieka vonią pačiai pabaigai- kai visi kiti kambariai jau suremontuoti, tačiau geriausia būtų pradėti nuo vonios, svarbiausia, klijuojant plyteles nemaišyti kelių rūšių plytelių ant vienos sienos, nes jų storis skiriasi ir jau nepavyksta lygiai suvesti.

Kur galima kloti vinilines grindis?

Vinilinės grindys yra atsparios sąlyčiui su vandeniu, todėl jas galima kloti vonioje, virtuvėje, ir komercinės paskirties plotuose. Ši danga pagaminta iš PVC mišinio ir šilumą sulaiko panašiai kaip ir natūralaus medžio grindys. Vinilas yra minkštas, todėl vaikščioti juo malonu net ir basomis.

Vinilinės grindų dangos privalumai

Šios dangos gamybos technologija yra smarkiai pažengusi į priekį, todėl galutinis rezultatas- išvaizdžios patogiai montuojamos vinilinės plytelės arba lentelės.

Atsparumas drėgmei- kadangi ši grindų danga yra visiškai atspari drėgmei, ji puikiai tinka tose patalpose, kur yra padidėjęs drėgmės lygis.

Atsparumas purvui ir dėmėms- tai reiškia, kad jos priežiūra yra be galo paprasta, ją užtenka išsiurbti ir prabraukti sudrėkintu skuduru. Dėl šios priežasties, tokios grindys yra populiarios virtuvėse bei vaikų kambariuose.

Garso sugeriamumas- tiems, kurie gyvena dagiabučiuose, ši grindų danga patraukli dėl to, kad ji labai gerai sugeria garsą.

Nesudėtingas įrengimas- vinilinių plytelių arba lentelių montavimas paprastas, nesudėtingas. Įrengus tokias grindis, jomis iš karto galima vaikščioti, nes nereikia laukti kol išdžius skiedinys.

Kam atsparūs viniliniai tapetai?

Viniliniai tapetai- atsparūs mechaniniam poveikiui, ultravioletiniams spinduliams, atsparūs drėgmei, vandeniui ir naudojami buityje, komercinėse patalpose, biurose. PVC plytelėmis arba lentelėmis sienų danga gaminama popieriniu ar tekstiliniu pagrindu, paviršius sunkiai mechaniškai pažeidžiamas, puikiai tinka biurams, barams, kavinėms, parduotuvėms, gausus spalvų ir dizainų pasirinkimas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *