Nuo ko pradėti ir ko nepamiršti, kad restorano lankytojai liktų patenkinti

Barmenu aprangaKai turime restoraną, turime jausti ir labai didelę atsakomybę, kadangi mūsų restorano lankytojai turi jaustis jaukiai, komfortiškai ir taip pat – būti laukiami. Trumpiau tariant, jie turi matyti, kad restorane dirbantis personalas yra profesionalus, siūlomas maistas – pačios aukščiausios kokybės, o atmosfera yra labai šilta ir maloni. Ir nors tai pasiekti nėra lengva, galite būti tikri, kad tikrai įmanoma. Juk turbūt ir patys ne kartą esate lankęsi restorane, kuriame pasijautėte lyg devintame danguje ir nė nenorėjote iš jo išeiti. Būtent toks restoranas ir turėtų būti jūsų siekiamybė. Taigi, nuo ko turėtumėte pradėti, jei norite įgyvendinti savo tikslą?

Žinoma, žmonės į jūsų restoraną atkeliauja dėl gardaus maisto, todėl pirmiausia jūs turite būti tikri, kad savo lankytojams patieksite tiek labai kokybišką, tiek ir labai skanų bei išskirtinį maistą. Kaip bebūtų, nemaža dalis restoranų orientuojasi į kuo platesnį meniu, kurį sudaro daugybė skirtingų patiekalų, tačiau toks požiūris nėra teisingas. Praktika rodo, kad dažniausiai restoranai, kurie savo klientams pateikia labai platų meniu, nepajėgia užtikrinti kiekvieno patiekalo aukščiausios kokybės. Ir tai yra visiškai suprantama, kadangi nėra tokių didelių pajėgumų. Net jei meniu yra dešimt ar dvidešimt patiekalų, norint, kad gaminamas maistas būtų tobulas, reikia nemažos komandos – ir tikrai nepakaks vos vieno virtuvės šefo su vienu pagalbiniu virtuvės darbuotoju.

Taigi, kai pasirūpinsite maisto kokybe, pasirūpinkite ir restorano atmosfera bei tinkamu klientų aptarnavimu. Pagrindiniai žmonės, kurie daugiausiai laiko bendraus su jūsų restorano lankytojais, yra padavėjai, barmenai ir administratoriai, todėl būtina ne tik kokybiška padavėjų ir barmenu apranga, tačiau taip pat ir viso personalo profesionalumas bei gebėjimas tinkamai bendrauti su restorano lankytojais. Norint tai užtikrinti, reikėtų rinktis patyrusius specialistus arba labai gerai apmokyti naujokus, neturinčius pakankamai tokio pobūdžio darbo patirties. Kaip bebūtų, jei rūpinsitės savo darbuotojais, galite būti tikri, kad jie jums atsidėkos, klientams suteikdami labai puikią patirtį. Galiausiai, jei jūsų restorane vyraus tam tikra teminė atmosfera ir jūs užtikrinsite, kad jūsų lankytojams būtų komfortiška, galėsite džiaugtis puikiai savo laiką leidžiančiais restorano klientais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.