Kategorijos

Nuo ko priklauso fotolapelių kaina?

Žmonės, kurie svarsto apie momentinio fotoaparato įsigijimą, turėtų vertinti ne tik paties fotoaparato įsigijimo kainą, tačiau ir kainą fotolapelių, be kurių prietaisas yra tiesiog bevertis. Tiesą sakant, fotolapelių kaina turėtų būti bene pagrindinis kriterijus, nes fotoaparato įsigijimas yra vienkartinė investicija, o štai fotolapelių reikės nuolat.

Rinkdamiesi momentinį fotoaparatą žmonės pirmiausia susiduria su dilema – Fujifilm ar Polaroid fotoaparatą pasirinkti. Ir jei šių fotoaparatų kainų skirtumas nėra ženklus, tai fotolapelių skirtumas rya akivaizdus.
Ilgalaikėje perspektyvoje pasirinkę Polaroid fotoaparatą išleidžia gerokai daugiau pinigų jų eksploatacijai, kadangi, priklausomai nuo konkretaus modelio, fotolapeliai Polaroid prietaisams kainuoja po maždaug 2 eurus už vienetą, kai tuo tarpu Fujifilm fotolapeliai įprastai kainuoja nuo 0.80 iki 1 euro. Tad patys pagalvokite koks kainų skirtumas atsiranda padarius 50 nuotraukų.

Kaip pavyzdį paimkime Instax fotolapelius. Įprastinėmis sąlygomis, kuomet nėra šios prekės deficito rinkoje, instax mini fotolapeliai kainuoja apie 16 eurų už 20 vienetų pakuotę. Tad vieno lapelio kaina būna vos 80 centų. Tuo tarpu populiariausi Polaroid i-Type arba 600 fotolapeliai kainuoja nuo 18 eurų už 8 vienetų pakuotę.

Didžiausio formato Instax Wide fotolapeliai kainuoja nuo 16 iki 20 eurų už 20 vienetų pakuotę. Kainai daugiausiai įtakos turi sezoniškumas, kuris, pavyzdžiui vasaros sezono metu, smarkiai tirpdo Wide fotolapelių likučius parduotuvių sandėliuose. Taigi, net ir didžiausio formato Instax fotolapeliai nekainuoja nė euro už vienetą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *