Kategorijos

Nuotekų valymo įrenginiai – kokia jų nauda?

Nuotekų valymo įrenginiai yra skirti buitinių nuotekų surinkimui ir jų išvalymui, nepadarant jokios žalos gamtai. Buitinių nuotekų valymo įrenginiai yra ypatingai aktualūs tiems gyventojams, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų kanalizacijos tinklų.

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai yra nekenksmingi ir draugiški gamtai, kadangi juose esantys aerobiniai mikroorganizmai biologiškai suskaldo nuotekų teršalus. Iš valymo įrenginio gautas vanduo yra bekvapis ir nekenksmingas, dėl to gali būti panaudojamas gėlynų laistymui, automobilio plovimui ir pan. Buitiniai nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai būna pagaminti iš stiklo pluošto medžiagos, kuri yra atspari mechaniniams poveikiams ir korozijai. Iš stiklo pluošto gaminamos įrenginių talpos yra lengvos, tvirtos ir ilgaamžės, kadangi neturi detalių, kurias reikėtų prižiūrėti ar keisti. Valymo įrenginiams yra suteikiama 10 metų garantija.

Buitinių nuotekų valymo įrenginių talpų dydžiai būna įvairūs ir priklauso ne tik nuo žmonių poreikių, bet ir nuo jų skaičiaus. Populiariausi įrenginių modeliai yra NVB-1 ir NVB-2. NVB-1 yra skirtas aptarnauti nuo 2 iki 4 žmonių, NVB-2 – nuo 4 iki 7. Tiesa, prieš renkantis tinkamą buitinių nuotekų valymo įrenginio modelį būtina pagalvoti ir apie galimą šeimos pagausėjimą, kadangi ateityje, padidėjus žmonių skaičiui, įrenginys gali tapti per mažas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *