Kategorijos

Nuotoliniai ar kontaktiniai anglų kalbos kursai: kuriuos pasirinkti?

Studentai dažnai susiduria su nelengvu iššūkiu, renkantis tarp nuotolinių ir kontaktinių anglų kalbos kursų. Abu mokymosi būdai turi savo unikalių privalumų, todėl labai svarbu juos žinoti, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą, atitinkantį jūsų mokymosi poreikius.  Štai pagrindiniai nuotolinių bei kontaktinių kursų skirtumai:

Mokymosi būdas

  • Nuotoliniai anglų kalbos kursai vyksta internetu, paprastai naudojant mokymosi valdymo sistemą (LMS) ar vaizdo konferencijų platformas. Studentai nuotoliniu būdu per savo kompiuterį ar mobilųjį įrenginį gali pasiekti kurso medžiagą, namų darbus, grafiką ir kt.
  • Kontaktiniuose anglų kalbos kursuose studentai ir dėstytojai gyvai bendrauja klasėje ar mokymosi įstaigoje. Mokymai vyksta gyvai ir studentai lanko suplanuotus užsiėmimus tam skirtoje mokymų vietoje.

Lankstumas

  • Nuotoliniai anglų kalbos kursai dažnai siūlo lankstesnį tvarkaraštį. Studentai bet kuriuo metu gali pasiekti kurso medžiagą ir atlikti reikalingas užduotis, o tai suteikia daugiau laisvės tiems, kurie turi didelį užimtumą.
  • Kontaktiniai anglų kalbos kursai turi fiksuotą tvarkaraštį ir studentai turi lankyti mokymus tam tikru laiku bei atvykti į mokymų vietą, o tai suteikia mažiau lankstumo asmenims, turintiems darbą ar kitų įsipareigojimų.

Mokymosi aplinka

  • Nuotoliniai anglų kalbos kursai suteikia didesnį savarankiškumą mokymų metu. Studentams lengviau pasirinkti savo mokymosi tempą, o bendravimas su dėstytojais bei bendraamžiais vyksta virtualiai.
  • Kontaktiniai anglų kalbos kursai suteikia labiau struktūrizuotą mokymosi aplinką, kurioje studentai ir dėstytojai bendrauja gyvai. Diskusijos klasėje, grupiniai užsiėmimai ir dėstytojų atsiliepimai yra vieni iš kontaktinių kursų privalumų.

Skaitmeninė erdvė

  • Nuotoliniams anglų kalbos kursams reikalinga prieiga prie patikimo interneto ryšio ir technologinių įrenginių, tokių kaip kompiuteriai, planšetės ar išmanieji telefonai. 
  • Kontaktiniuose anglų kalbos kursuose paprastai minimaliai naudojami technologiniai įrankiai, tačiau studentams gali tekti naudoti kompiuterius ar kitas technologines priemones pristatymams bei interaktyvioms užduotims atlikti.

Socializacija

  • Nuotoliniai anglų kalbos kursai gali turėti mažesnes socialinio bendravimo galimybes, lyginant su kontaktiniais kursais. Bendravimas su dėstytojais ir bendraamžiais paprastai vyksta žinutėmis, per virtualias klases ar diskusijų forumus.
  • Kontaktiniai anglų kalbos kursai užtikrina gyvą bendravimą, todėl studentai ir dėstytojai gali užmegzti asmeniškesnį ryšį. Diskusijos klasėje, grupiniai projektai ir užklasinė veikla prisideda prie didesnės socializacijos mokymų metu.

Tiek nuotoliniai, tiek kontaktiniai anglų kalbos kursai turi savų privalumų, o kurį mokymosi būdą pasirinksite Jūs dažniausiai priklauso nuo individualių poreikių, mokymosi stiliaus ir kitų aplinkybių, tokių kaip užimtumas.

Kviečiame registruotis į užsienio kalbų kursus NUOTOLIU ir mokytis, neišeinant iš namų ar biuro, Jums patogiu metu! Siekime užsienio kalbų tikslų KARTU!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *