Kategorijos

Nuotraukų dėžutės – alternatyva fotoalbumams

Nors daug kas nutoraukas šiais laikais laiko virtualioje saugyklose ar netgi debesyse, pamažu žmonėms vis labiau grįžta noras nuotraukas turėti apčiupiamoje formoje. Juk nieko nėra pastovesnio už laikinumą. Taip yra ir su skaitmeninėmis nuotraukomis, kurios dėl įvairių techninių dalykų vieną dieną tiesiog gali išnykti amžiams. O prarasti ištisus dešimtmečius prisiminimų juk niekas nenori. Štai kodėl žmonės vis dažniau ima pirkti fotoalbumus arba gamintis fotoknygas. To pasekoje ir nuotraukų gamintojai dabar išgyvena pakilimą, jei tik spėja žengti koja kojon su technologijomis.

Ir nors daug kas renkasi įprastinius fotoalbumus, vis dažniau žmonių akys ima kryptį ir į nuotraukų dėžutės. Atrodytų – toks paprastas dalykas, tačiau ne visi žino apie šią alternatyvą nuotraukų albumui. Nuotraukų dėžutės būna įvairiausių stilių. Įprastai jų dydis būna toks, kad į jas tilptų pačių įvairiausių populiariausių dydžių nuotraukos – nuo 9×13 iki 15x21cm ir netgi didesnės. Tokiu dėžučių pagrindinis privalumas ir yra tai, kad į vieną dėžutę galima sudėti skirtingų dydžių nuotraukas, tad nereikia sukti galvos kokiomis kišenėlėmis albumą pirkti.

Dėžučių stilių irgi būna pačių įvairiausių. Jaunavedžiai dažniausiai renkasi baltos arba kreminės spalvos dėžutes su kaspinėlių arba nėrinių pagražinimais. Į tokias dėžutes drąsiai galima sudėti vestuvines ir povestuvines nuotraukas. Dar tėvai mėgsta vaikiškas prisiminimų dėžutes, į kurias deda ne tik mažylių nuotraukas, bet ir smagius jų prisiminimus – pirmąjį dantuką, pirmąjį piešinį, pirmąjį apdovanojimą ar dar daug visko. Tokios dėžutės įprastai būna paįvairintos vaikiškais elementais. Na, o jei tiesiog norite dėti įvairių tipų nuotraukas, galite įsigyti universalią neutralaus stiliaus nuotraukų dėžutę.

Visgi, nepamirškime ir fotoalbumų temos. Jei dėžutės nenorite, bet visgi turite daug skirtingo dydžio nuotraukų, galite įsigyti klijuojamą nuotraukų albumą. Į tokį albumą su pagalbinėmis priemonėmis, tokiomis kaip nuotraukų kampeliai, dvipusiai lipdukai ar paprasčiausi klijai, suklijuosite pačias įvairiausias nuotraukas tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai. Tokie nuotraukų albumai įprastai kainuoja tiek pat, kiek ir nuotraukų dėžutės, tad tai visiškai viena kitai lygios nuotraukų talpinimo priemonės.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *