Kategorijos

Nutrintos šlaunys – kaip to išvengti?

Atėjus vasarai nemažai moterų susiduria su itin nemalonia problema – nutrintomis šlaunimis. Dauguma vyrų apie šią problemą net nėra girdėję ir moterys tyliai kenčia vienos. Nemalonūs nutrynimai atsiranda vidinėse šlaunų dalyse. Ypač dažnai su tuo susiduria stambesnio nei vidutinio sudėjimo moterys. Vis dėlto kartais to neišvengia net ir vidutinio arba liekno sudėjimo moterys. Kodėl taip nutinka? Atsakymas labai paprastas – vasarą būna šilta ir moterys vis dažniau nori išeiti į miestą ar šventę ne su kelnėmis ar šortais, o su suknele. To pasekoje vidinėse šlaunų dalyse nebelieka jokio apsauginio audinio, o štai trintis tarp šlaunų 0 išlieka. Karštą dieną žinsgnis po žingsnio viena į kitą besitrinanti oda su nuo karščio padidėjusiu prakaitavimu galiausiai baigiasi tuo, kad vakare vidinės šlaunų dalys būna nutrintos iki raudonomo, o kartais net ir iki kraujo. Šį estetiškai ne itin gražų vaizdą lydi ir ne patys maloniausiai pojūčiai – niežulys ir skausmas. Tad kaip gi to išvengti?

Sprendimas irgi gana paprastas. Pamenate? Sakėme, kad trintis atsiranda tuomet, kada tarp šlaunų panaikinamas audinys. Tad išeitis – audinį turėti. O kaip jį turėti, kai eini su suknele? Užsidėti specialias šlaunų juostas. Šiai dienai rinkoje galima rasti visą galybę skirtingų stilių šlaunų juostos. Vienos jų sukurtos taip, kad susilietų su jūsų kūno spalva ir nė nesimatytų, kitos – priešingai, yra su nėrinukais ir moters šlaunims prideda papildomo žavesio.

Tokios šlaunų juostos dažniausiai gaminamos iš elastingos medžiagos, gerai apspaudžiančios šlaunį, tačiau dėl plataus apspaudimo, pasiskirsčiusio po visą šlaunį, nesutrikdančios kraujotakos ir leidžiančios odai kvėpuoti. Šios šlaunų juostos yra daugkartinio naudojimo, visai kaip bet kurie kiti apatiniai rūbai – suprakaitavai, išsiskalbei ir dediesi iš naujo.

Tad jei šį artėjantį vasaros sezoną savo garderobe dar neturite šlaunų juostų, o šlaunų nutrynimas jums jau pažįstamas dalykas, pats metas pasirūpinti pirkiniais jau dabar.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *