Kategorijos

Odinių kuprinių tendencijos- ką pirkti?

Odinės kuprinės gaminamos iš natūralios odos, ilgaamžės, praktiškos. Kuprines odines visada geriau apsimoka pirkti, nes šie gaminiai stilingi, atitinka šių dienų madų tendencijas ir siuvami  meistrų rankomis, skirtingai nuo pramoniniu budu gaminamų kuprinių. Odinių kuprinių dizainas suteikia prabangos pojūtį, pasižymi geru skoniu ir maloniu odos kvapu, praktiškumu ir kokybiškumu. Jų kaina yra šiek tiek didesnė už dirbtinės odos gaminį, tačiau jos visada  bus populiarios, kokybiškos, stilingos ir neatsiliks  nuo šiuolaikiškos mados reikalavimų, o praktiškos dėlto, nes į jas telpa visi asmeniniai daiktai, tvirtai užsisega su užtrauktuku arba uždaromi užraktu.

Ką rinktis? Kuprinę ar rankinę?

Rankinė gali nesutalpinti visų reikalingų daiktų, nuolat kristi nuo peties, o kuprinė puikiai laikysis ant pečių, keliaujant į darbą ar poilsiaujant, turi daug smulkių kišenėlių ir skyrelių, kuriuose galima laikyti pačius reikalingiausius ir svarbiausius asmeninius daiktus. Tai stilingas aksesuaras visada pagyvins jūsų įvaizdį, pagamintas iš patvarios medžiagos į kurį gali tilpti ir nešiojamas kompiuteris.

Vyriškos kuprinės

Kuprinės vyrams  gaminamos patvarios, stilingos ir skirtos įvairiems poreikiams, atsakingai išrinkta natūralios odos, mėgstamų spalvų kuprinė, sukurs elegantiško vyro įvaizdį. Pasirinkus šį aksesuarą darbui ar mokslams, jame turėtų tilpti nešiojamas kompiuteris, jo priedai ir kiti asmeniniai daiktai. Krepšio konstrukcija pakietinta, turėtų būti atskiras skyrius, kuriame pritvirtinamas nešiojamas kompiuteris ir apsaugotų brangų gaminį. Vyriškos kuprinės yra gaminamos iš natūralios odos, odos pakaitalo, tekstilės arba iš sintetinių medžiagų. Iš tekstilės ar sintetinių medžiagų krepšius labiausiai mėgsta nešioti moksleiviai, studentai, nes jos yra lengvos ir žymiai pigesnės negu odinės.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *