Kategorijos

Odontologija – implantavimas, protezavimas, plombavimas

Visi galvojame, kad dantų taisymo paslaugos yra nepelnytai brangios. Na gal ne visi bet dauguma. Tačiau eiti į valdišką odontologijos kabinetą norime ne visi. Kažkaip suprantame, kad privačiame odontologijos kabinete paslaugos yra suteikiamos kokybiškiau, daugiau dėmesio kreipiaodontologijama į klientą. Žinoma yra ir kitų skirtumų. Nemokamos (valdiškos) odontologijos klinikos suteikia tik būtinas dantų remonto paslaugas (plombavimas, rovimas). Tačiau rimtų dantų problemų sprendimo procedūrų (implantavimas, protezavimas, rovimas) nemokamai negausite. Už šias paslaugas vis tiek turėsite sumokėti.

Blogiausia, kad ten negausite ir paslaugų, kurios padeda užbėgti rimtiems dantų gedimams  už akių. Tai reiškia, kad pavyzdžiui estetinis plombavisveiki dantysmas ten nesuteikiamas. Nes estetinis plombavimas yra laikomas tiesiog grožio procedūra kaip ir burnos higienos procedūra. Tačiau estetinis plombavimas toli gražu teikia ne tik estetinę funkciją, bet ir užkerta kelią karieso ir ėduonies susidarymui tai yra kaip ir savotiška investicija. Nes tai užtikrins gražią šypseną, gerą savijautą ir sveikus dantis.

Tačiau grįžkime prie privačių ir viešų odontologijos klinikų. Privačios odontologijos klinikos bando pritraukti geriausius specialistus. O už ilgus mokslo metus jiems reikia mokėti didelius atlyginimus. Siekiant geriausio rezultato naudojama ir moderni įranga, kuri savaime aišku yra pakankamai brangi. Dėl to padidėja ir pati paslaugų savikaina. bet kokiu atveju visas kainas reguliuoja rinka. Kuo didesnė paklausa tuo didesnės kainos. O tiksliausiai tai kainos priklauso nuo paklausos ir pasiūlos santykio. Tačiau pasiūlą odontologijos srityje pasiūlyti sudėtinga. Tai ne suvirintojo darbas, kurį galima išmokti per tris mėnesius. Odontologas turi baigti sunkius (ir dažniausiai nepigius) mokslus. O geriausi odontologijos specialistai turi turėti ir ilgametę  darbo praktiką. Reikia nepamiršti ir atsakomybės. Odontologas tvarkydamas Jūsų dantis rizikuoja, kad ką nors padarys ne taip ir už tai turės atsakyti. Jei automobilio mechanikas sugadinęs automobilį tiesiog turi atlyginti padarytą žalą (tai nesunku įvertinti pinigais), tai sveikatai padarytą žalą pinigine išraiška išreikši ypač sudėtinga. Kuo sudėtingesnė procedūra tuo didesnės ir nesėkmių galimybės. Jei estetinis plombavimas ar burnos higiena yra atliekami nesudėtingai tai implantavimas ar protezavimas yra ypač sudėtingos procedūros, kurių metu dirba net keli specialistai. Ir už viską riekia sumokėti – už riziką, už įrangą, už darbo valandas ir svarbiausia – už žinias.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *