Kategorijos

Odontologijos klinikų vadovams, paskaita su Šarūnu Perminu

Šarūnas Perminas„Implantologijos centro klinikos“ konsultantas Šarūnas Perminas jau ne pirmą kartą ves paskaitą, naudingą tiek Vilniaus odontologijos klinikų vadovams, tiek jose dirbantiems finansų ir personalo specialistams. Paskaitos ir jos metu vyksiančių praktinių užsiėmimų tema – klinikos finansų ir personalo valdymas.

Paskaitos metu įmonės „MED GRUPĖ“ valdybos pirmininkas ir odontologijos klinikos direktorius Šarūnas Perminas atsakys į klausimus, kaip pagerinti savo verslą, gauti didesnį pelną gerinant įmonės teikiamas paslaugas ir protingai koreguojant jos išlaidas, efektyviai panaudoti turimus ir planuoti būsimus žmogiškuosius išteklius. Taip pat bus diskutuojama, kokias ataskaitų formas reiktų pasitelkti norint tinkamai įvertinti įmonės veiklą ir finansinius rodiklius, sukurti efektyvią atlyginimų politiką, kuri leistų sutaupyti, bet nepažeistų konkurentų suformuotų rinkos „žaidimo taisyklių“.

Praktinių užsiėmimų metu jų dalyviai turės galimybę susipažinti su klinikos veiklos vertinimo ataskaitų, naudojamų realioje klinikos veikloje, formomis, išgirsti, kokią patirtį lektorius Šarūnas Perminas įgijo odontologijos klinikų personalo formavimo bei finansų organizavimo srityse. Taigi, nors paskaita bus naudingiausia Kauno odontologijos klinikų vadovams bei savininkams, joje bus gvildenami ir personalo vadovams bei finansų specialistams (finansų direktoriams, apskaitininkams, buhalteriams) aktualūs klausimai.

Personalo vadovai įgis žinių apie tai, kokie yra specifiniai odontologijos klinikų darbuotojų samdymo ir motyvavimo aspektai, kokia premijavimo sistema geriausiai skatintų klinikos darbuotojus. Bus paaiškinta, kuo skiriasi pagrindinio, asistuojančio ir pagalbinio personalo lūkesčiai, susiję su darbo užmokesčiu ir kitais atlyginimų struktūros elementais.

Finansų specialistai išgirs, kaip turėtų būti planuojama, organizuojama ir kontroliuojama klinikos finansinė veikla, kokios yra pagrindinės odontologijos klinikos išlaidų grupės ir kaip joms turėtų būti paskirstytas įmonės biudžetas, kuriose srityse įmonė gali sutaupyti, o kurių dėka padidinti įplaukas ir bendrąjį įmonės pelną. Bus aptariama medžiagų nurašymo proceso svarba ir šio proceso kontroliavimas.

Pagrindinio, pagalbinio ir asistuojančio personalo darbo užmokestis – dar viena klinikų vadovams ir jų finansininkams aktuali tema, kuriai Šarūnas Perminas savo paskaitoje skirs daug dėmesio. Sužinosite, kaip reikia kalbėtis su darbuotojais jų atlyginimų sistemos kūrimo klausimais, kuo yra ir kuo turėtų būti pagrįsti odontologijos personalo darbo užmokesčio dydžiai ir jų skirtumai.

Odontologijos klinikos paslaugų kainynas, medžiagų įsigijimo savikainos ypatybės, išlaidos reklamai ir personalo samdymui – tai temos, kuriomis taip pat bus diskutuojama paskaitoje. Paskaitos dalyviai išgirs, kokie aspektai, susiję su procedūrų kainodara, labiausiai veikia pacientų sąmonę ir kodėl procedūrų kainynas, skirtas klinikai ir kainynas, skirtas pacientui nėra tas pats. Praktinių užsiėmimų metu bus galima susipažinti su odontologijos klinikose naudojamų kainynų ir nuolaidų sistemų pavyzdžiais, buhalterinėmis programomis, kurios palengvins klinikos finansinės veiklos organizavimą ir jos stebėjimą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *