Kategorijos

Odontologinė įranga profesionalams

Profesionali odontologinė įranga – sėkminga odontologijos klinika

Dažnas odontologijos studijas baigęs studentas svajoja apie savo nuosavą odontologijos kliniką ar odontologijos kabinetą. Džiugu, kad daugelis iš jų atranda būdų ir šią svajonę įgyvendina. Vienas iš svarbiausių momentų įsirengiant odontologijos kliniką  – tinkamas odontologinės įrangos pasirinkimas. Kaip žinia, profesionali ir gydytojo odontologo poreikius atitinkant odontologinė įrangaodontologijos klinikos kelias į sėkmę.

Jau studijų metu  studentai atlieka praktiką tiek valstybinėse, tiek privačiose odontologijos klinikose, taigi jau tada odontologinė įranga tampa vienas iš pagrindinių studento darbo ir studijų įrankių.

Kaip nepasimesti ir išsirinkti tinkamą įrangą savo verslui?

Čia, ko gero neapseisime be profesionalo pagalbos. Ilgametė Inoveca.lt  patirtis padėjo atrinkti ir išgryninti tai, kas geriausia gydytojui odontologui.

Sąvoka  odontologinė įranga  apima bent keletos atskirų odontologinių prietaisų, odontologinių  instrumentų, bei įvairių odontologinių priedų visumą. Renkantis įrangą savo odontologijos klinikai derėtų įvertinti odontologinių instrumentų bei priedų komplektavimo galimybes viename odontologijos įrenginyje. Iš ties patogu viename odontologiniame įrenginyje turėti visus darbui reikalingus instrumentus:apekso lokatorius, įvairūs antgaliai su šviesa, ultragarsinis skaleris, intraoralinė kamera, implantologinė konsolė,  viziografijos sistema, dentalinis rentgenas, monitorius bei kompiuteris, patogus asistento valdymo blokas, kojinis pedalas su tiksliu instrumentų apsisukimų reguliavimu, vandens instrumentuose jungimu, oro prapūtimu bei paciento kėdės valdymu.

Turint visa reikiamą įrangą “po ranka” diagnostiką bei gydymą galima atlikti profesionaliai, nevedžiojant paciento po skirtingus kabinetus ir tuo pačiu sutaupyti brangaus laiko.

Odontologinė įranga – individualiems gydytojo poreikiams

Patirtis parodė, kad itin svarbu – galimybė odontologinę įrangą pritaikyti individualiems  gydytojo odontologo poreikiams. Jei vienu odontologiniu įrenginiu planuoja dirbti keletas gydytojų, naudinga pasidomėti ar yra galimybė individualius įrangos nustatymus išsaugoti, o vėliau įsijungti juos atėjus į darbo vietą vienu mygtuko paspaudimu. Tai itin taupo laiką, bei sukuria komfortabilią darbo vietą gydytojui.

Dažniausiai, gydytojas odontologas  darbo vietoje praleidžia visą darbo dieną priimdamas daugybę pacientų, tad būtina atkreipti didelį dėmesį į darbo vietos ergonomiką  – ergonomiškos kėdės gydytojui ir asistentui, ergonomikos reikalavimus atitinkanti odontologinė įranga darbo dienos pabaigoje padeda jaustis žvaliems ir energingiems.

Domina profesionali odontologinė įranga? – užsukite inoveca.lt

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *