Organizmo valymas: nauda žmogui

Organizmo valymasDažnai tema apie žarnyno veiklos sutrikimus yra nemaloni ir visai nesvarbu su kuo apie tai kalbėsite: gydytoju, geriausia drauge, vaistininke. Tačiau apie tai privalome kalbėti, nes kas trečiam žmogui yra užkietėję viduriai, o kas ketvirtas onkologinis susirgimas – gyvybiškai svarbių organų vėžys. Būtent todėl kompleksinis organizmo valymas yra labai svarbus organizmui.Dažnai tema apie žarnyno veiklos sutrikimus yra nemaloni ir visai nesvarbu su kuo apie tai kalbėsite: gydytoju, geriausia drauge, vaistininke. Tačiau apie tai privalome kalbėti, nes kas trečiam žmogui yra užkietėję viduriai, o kas ketvirtas onkologinis susirgimas – gyvybiškai svarbių organų vėžys. Būtent todėl kompleksinis organizmo valymas yra labai svarbus organizmui.

Kokie požymiai rodo, jog Jūsų organizmas užterštas ir Jums būtinas organizmo valymas?

  • pilvo skausmas ir pūtimas, vidurių užkietėjimas,– silpnumas, galvos skausmai,
  • alerginės reakcijos,
  • nuotaikų kaita,
  • antsvoris,
  • bėrimai ar odos išsausėjimas,
  • blogas burnos kvapas,
  • prostatos uždegimai, potencijos sutrikimai,
  • gausios išskyros iš genitalijų.

Daugelio ligų sukėlėjai veisiasi ir gyvena žarnyne, dažnai pakanka tik gerai jį išvalyti, ir tokios ligos kaip alerginė sloga, alerginis dermatitas ar bronchitas – praeina, taip pat išnyksta lytinių organų grybeliai, artritiniai skausmai ir t.t. Po organizmo valymo oda tampa skaistesnė, ypatingai veidas, kadangi iš organizmo išvalomi toksinai.

Organizmo valymas yra efektyvi žarnyno vėžio profilaktika, be to, išsivalius organizmą pagerėja medžiagų apykaita, ko pasekoje krenta svoris, taip pat, kur kas lengviau priimti ir įsisavinti naudingas maisto medžiagas, o svarbiausias privalumas – tai apsauga nuo įvairių ligų ir optimalios sveikatos palaikymas.

Patarimas: turint žarnyno sutrikimų nesigriebkite badavimo, kadangi nevalgant kepenys ir inkstai patiria nenatūraliai didelius krūvius – turi pašalinti daug kenksmingų medžiagų. Todėl nukenčia bendra žmogaus savijauta: kankina nuovargis, silpnumas ar sumažėja dėmesio koncentracija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.