Originalūs kvietimai vestuvėms: kaip įteikti ir kaip jie turi atrodyti?

vestuviu kvietimaiDaugelis sutinka, kad vestuvės yra vien gražiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime. Istorijos eigoje pati vestuvių šventė labai kito ir šiuo metu tikrai vestuves minime kitaip nei kad bent 50 metų atgal. Visgi, tam tikros tradicijos išlieka. Viena iš jų – kvietimai vestuvėms. Nesvarbu, kad vis dar gyvenate su savo tėveliais ir juos matote kiekvieną dieną, tačiau net ir jiems reikia įteikti atskirus vestuvių kvietimus, kurie oficialiai parodo, kad asmenys yra kviečiami į vestuvių šventę.

Įvairūs spausdintuvų rašalai suteikia galimybę nesunkiai atspausdinti tokius kvietimus, kurie Jums atrodo patys gražiausi ir kurie labiausiai patenkina individualius poreikius. Juk norisi, kad vestuvių dieną visos smulkmenos būtų tokios, kokių nori jaunieji. Nuo vestuvių kvietimų iki aprangos ir torto.

Vestuvių kvietimų etiketas

Galbūt nuskambės kiek neįprastai, tačiau kvietimai vestuvėms turi tam tikrą etiketą, kurio būtina laikytis tokiu atveju, jeigu nusprendėte, kad vestuvės bus pagal visus oficialius reikalavimus įskaitant ir vestuvių kvietimų įteikimą kiekvienam iš svečių.

Susipažinus su etiketu bus paprasčiau ne tik nuspręsti, kokie kvietimai Jums tinka, tačiau taip pat ir kaip juos įteikti bei kokia informacija juose turi būti parašyta.

  1. Kvietimuose labai detaliai ir aiškiai turi būti surašyta visa informacija, kuri yra susijusi su vieta, laiku ir kitomis smulkmenomis.
  2. Būtinai nurodykite, ar vestuvių svečias gali pasiimti antrą pusę. Jeigu griežtai to nenorite, tokiu atveju rekomenduojame kaip nors taktiškai nurodyti, kad esate laukiamas tik Jūs vienas.
  3. Lygiai taip pat kai kurie svečiai nenori, kad vestuvėse būtų vaikų, kadangi nebus kas jais pasirūpina. Tokiu atveju rekomenduojame irgi kvietime nurodyti. Galima paprasčiausiai įklijuoti paveiksliuką, kuriuos leidžia suprasti, kad geriau užsukti be vaikų.
  4. Rekomenduojame kvietimus įtikti bent jau kelis mėnesius prieš šventę. Tokiu atveju svečiai spės pagalvoti ar gali dalyvauti ir tuo pačiu pasiruošti kitoms smulkmenoms. Juk net ir būnant svečiu vestuvės tikrai labai daug verčia sukti galvą.

Jeigu kreipsitės į profesionalus, kurie gamins Jūsų vestuvių kvietimus – tokiu atveju jie paaiškins visas smulkmenas ir tuo pačiu padės suderinti detales, kad Jums nekiltų neaiškumų.

Vestuvių kvietimo pasirinkimas

Kvietimai vestuvėms šiuo metu yra neribojami. Siūlomi toli gražu ne tik standartiniai popieriniai kvietimai, tačiau ir labai originalūs, kurie gali būti pateikiami kokio nors daikto forma. Šiuo atveju galimybės yra labai plačios ir kiekvieno žmogaus norai gali būti įgyvendinami. Pateiksime kelis patarimus, kurie galbūt Jums padės pasirinkti labiausiai poreikius tenkinančius kvietimus.

  • Pradėkime nuo to, kad nusistačius savo biudžetą kur kas labiau sumažės galimybės ir Jums bus paprasčiau nuspręsti, kas tinka ir kas atitinka poreikius.
  • Žinoma, reikia nepamiršti ir to, kad kvietimai gali skirtis pagal tai – kiek juose planuojama sutalpinti informacijos. Kuo daugiau – tuo ir kvietimas bus didesnis.
  • Kvietimus galima būtų skirstyti į minimalius, į klasikinius, į vaikiškus… Kokie Jums atrodo patys mieliausi – tokius pasirinkti ir labiausiai rekomenduojame.

Svarbiausia, kad kvietimas patiktų Jums ir sutiktumėte, kad surastas tikrai gerai atspindi Jus ir Jūsų mylimo žmogaus asmenybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.