Kategorijos

Oro kompresoriai – nepamainoma servisų įranga

Jeigu jūsų paklaustų, kokie įrengimai turi stovėti auto servisuose, tai turbūt iškart išvardintumėte keltuvus, ratų balansavimo įrangą, padangų montavimo įrangą, įvairiausius įrankių vežimėlius, darbo stalus ir pan. O, ko gero, oro kompresoriaus arba išvis nepaminėtumėte, arba jau paminėtumėte vieną iš paskutinių. Tad ar tikrai nepamainoma servisų įranga yra oro kompresoriai?

Kompresorius gali būti naudojamas labai įvairiai – jis tinkamas ne vien jūsų automobilio padangoms pripūsti, bet taip pat galima pajungti ir pneumatinį veržliasukį varžtams sukti, tuo pačiu, jeigu yra poreikis, galima pajungti dažų purkštuką. Iš esmės jį galima naudoti visoms įrangoms kur reikalingas suspaustas oras. Tad į ką labiausiai reiktų atkreipti dėmesį, kai yra ieškomi labiausia tinkantys klientui oro kompresoriai?

Kai jau nusprendžiate su kokia įranga naudosite kompresorių, pagal tai galima atsižvelgti į vieną pagrindinių matmenų – slėgį. Tarkim, jeigu naudosite su šlifavimo aparatu, reikės šešių barų slėgio, o visiems pneumatiniams purkštukams užteks ir mažesnio, maždaug keturių barų slėgio.

Bako talpa ir darbų našumas yra dar vienas aspektas kurį reiktų įvertinti. Taip pat žmonės, ieškodami kompresoriaus dažniausiai akcentuoja įrengimo galingumą ir ar ieškoma įrenginys yra pakankamai mobilus ir patogus transportuoti.

Patys gamintojai kompresorius skirsto į pagrindinius du tipus: sraigtiniai ir stūmokliniai. Įvertinus anksčiau aptartus punktus, jau galime nuspręsti kurio tipo oro kompresoriai geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Paskutiniai aspektai į kuriuos visi klientai atkreipia dėmesį, žinoma, yra kaina ir įrenginio ekonomiškumas.

Ekonomiškumas šiais laikais svarbus ne vien šio įrenginio, bet iš esmės. Kiekvienos perkamos įrangos reikia apskaičiuoti sąnaudas, nes galbūt jūs nusipirksite pigesnį prietaisą, tačiau jis naudos dvigubai daugiau elektros, nei brangesnis. Tad neilgai trukus, jūsų sutaupyti pinigai taps nuolatinėmis išlaidomis.

Tad ar tikrai oro kompresoriai yra nepamainoma auto servisų įranga? Be abejo – taip. Šis įrenginys turi platų panaudojimo spektrą. Tad auto servisuose vienareikšmiai jis yra būtinas darbo įrenginys, o tuo pačiu ir asmeniniame garaže jis palengvins kiekvieno automobilių entuziasto darbus tikrai už prieinamą įrangos kainą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *