P2P platformos arba žmonės žmonėms

Kreiptis dėl paskolos gali kiekvienas, tačiau ne kiekvienas ją gali gauti. Vartotojų mokumo vertinimo taisyklės ir reikalavimai yra labai griežti ir aiškiai nurodyti Vartotojų mokumo vertinimo įstatyme, kuriuo privalo vadovautis visi oficialūs kreditoriai. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad tokiais įstatymais privalo vadovautis ir tarpusavio skolinimo platformos, kurios iš tikrųjų nėra kreditoriai ir neteikia paskolų. Tarpusavio skolinimo platformos veikia kaip tarpininkai tarp paskolų prašančių asmenų ir paskolas suteikiančių vartotojų. Tačiau jos privalo užtikrinti, kad žmogus, kuris yra įtraukiamas į tarpusavio skolinimo platformoje paskolų prašančių asmenų sąrašus, būtų mokus. Nuo to labai tiesiogiai priklauso ir investuotojų (žmonių, kurie tarpusavio skolinimo platformose suteikia paskolas) sprendimai.

Tiesą sakant, tarpusavio skolinimo platformos (arba P2P platformos) sukėlė didelę revoliuciją finansinių paslaugų rinkoje, kadangi jų pagalba žmonės galėjo kur kas saugiau skolintis iš kitų fizinių asmenų, aplenkdami oficialius kreditorius ir išvengdami būtinybės įsipareigoti komerciniams bankams, kredito unijoms ar kredito bendrovės. Taigi, paskolų rinka sulaukė naujovių ir žmonės pamatė gerokai didesnes galimybes, kuriomis galėjo pasinaudoti. Visa tai nulėmė ir ne vienos tarpusavio skolinimo platformos įsikūrimą Lietuvoje (https://www.zmoneszmonems.lt/).

Dabar mes galime rinktis iš daugybės skirtingų tarpusavio skolinimo platformų, kurios sulaukia didelio vartotojų dėmesio. Kuo daugiau investuotojų veikia tarpusavio skolinimo platformose, tuo lengviau ir greičiau tampa pasiskolinti žmonėms, kurie nori gauti paskolą iš kitų fizinių asmenų. Taigi, jei jūs taip pat šiuo metu galvojate apie galimybę kreiptis į kreditorius, galite pasidomėti ir tarpusavio skolinimo platformomis bei jose teikiamomis paskolomis.

Jei jūs esate mokūs fiziniai asmenys, tuomet labai tikėtina, kad jūs galėsite būti įtraukti į tarpusavio skolinimo platformoje paskolų prašančių fizinių asmenų sąrašus. O tai nulems, jog jūs pakankamai greitai gautumėte norimo dydžio paskolą. Be abejo, kiekvienas vartotojas skolintis turėtų labai atsakingai ir jokiu būdu neturėtų sau leisti priimti neapgalvotų ir skubotų finansinių sprendimų. Nuo to labai tiesiogiai priklauso ir žmonių finansinė padėtis. Todėl pagalvokite, kokia yra jūsų finansinė situacija ir kokios paskolos jums iš tikrųjų reikėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.