Kategorijos

Pagrindinės klientų aptarnavimo taisyklės

Ar žinojote, kad 67% jūsų klientų klientų aptarnavimas yra labai svarbus, o 81% jų mieliau renkasi aptarnavimą, kuriame tvyro maloni atmosfera. Būtent klientų aptarnavimas yra vienas iš elementų, galinčių labiausiai išskirti jūsų verslą nuo vietinės konkurencijos.

Klientų aptarnavimas – tai visuma įmonės vykdomų veiklų, kuriomis siekiama patenkinti klientų lūkesčius. Ir ne tik kalbant apie siūlomų produktų ar paslaugų kokybę. Taip pat kalbama apie požiūrį į klientą, gebėjimą jam padėti ar naudoti pagrindines mandagumo išraiškas. Klientų aptarnavimas vyksta tada, kai klientas pateikia užklausas, perka, jam reikalinga techninė pagalba arba pateikia skundą. Ir kiekviename iš šių etapų jis turėtų būti išsamus, profesionalus ir veiksmingas. Apie tai, ką šie terminai reiškia klientų aptarnavimo kontekste, padeda suprasti klientų aptarnavimo mokymai.

Klientų aptarnavimas turėtų būti kiekvienos įmonės filosofija, nepaisant pramonės, kurioje ji veikia, ir turėtų būti tobulinama kuo tiksliau. Tai vienintelis būdas patenkinti klientus ir taip gauti daug specifinės naudos.

Kodėl klientų aptarnavimas svarbus?

Aukšta klientų aptarnavimo kokybė turi didelę įtaką įmonės funkcionavimui ir plėtrai. Tai itin svarbu atsižvelgiant į klientų pasitenkinimą ir lojalumą prekės ženklui, o tai tik vienas iš profesionalaus klientų aptarnavimo privalumų. Iš viso išskyrėme 8 tokias taisykles, kuriomis turėtų vadovautis verslininkai kuriant klientų aptarnavimo strategiją.

  • Atminkite, kad klientas, kuris praneša apie problemą, padeda jūsų įmonei.
  • Klientas visada teisus (net kai taip nėra).
  • Pranešimą priimantis asmuo yra atsakingas už tai, kad klausimas būtų baigtas.
  • Teigiamas požiūris.
  • Susikoncentruokite į klausymą.
  • Autentiškumas / Nemeluokite!
  • Nežadėkite, jei negalite tesėti pažado.
  • Padarykite ką nors papildomo.

Deja, sukurti efektyvų klientų aptarnavimą nėra lengva. Tam reikia laiko, žinių, tinkamos strategijos kūrimo, investicijų į įrangą ir mokymus, taip pat gabių darbuotojų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *