Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Panasonic televizoriai: kurie modeliai populiarūs? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Panasonic televizoriai: kurie modeliai populiarūs?

Šiandien televizorių rinkoje linksniuojama itin daug prekės ženklų pavadinimų, tačiau tik kai kurie iš jų sėkmingai įsitvirtinę rinkoje yra jau ilgą laiką. Panasonic pavadinimą tikrai esate girdėję net tie, kurie nesidomi televizoriais. Tai vienas mėgiamų ir žinomų gamintojų, iki šiol pozicionuojamas itin gerai. Panasonic televizoriai populiarūs ir tarp ieškančių pigesnių variantų, ir tarp galinčių sau leisti daugiau. Jei dėl vienų ar kitų priežasčių rinkdamiesi televizorių nuspręsite prioritetą teikti „Panasonic“ gaminiams, štai pora populiarių modelių.

Išmanusis televizorius Panasonic 55″ TX-55HX710E

Ekrano įstrižainė yra tas kriterijus, kuris vertinamas vienas iš pirmųjų bei kuris leidžia gana ženkliai išfiltruoti platų pasirinkimą. Tai štai – šio modelio ekrano įstrižainė siekia net 139 centimetrus, todėl labai patiks ir žiūrovams, ir žaidimų entuziastams. Dar labiau žiūrėjimo malonumą didins Smart TV, LED ekrano technologija bei 4K raiška. Žiūrint televizorių svarbu ne tik vaizdas, tačiau ir garsas – šiame modelyje sumontuoti 20W garsiakalbiai užtikrins nepriekaištingą garsą. Taip pat ne mažiau svarbios ir jungtys – šis modelis jų turi tikrai daug. Rasite ir dažniausiai naudojamas, pavyzdžiui, HDMI, USB ir kt.

Išmanusis televizorius Panasonic 50″ TX-50HX710E

Šio televizoriaus modelio įstrižainė tik šiek tiek nusileidžia prieš tai aptartai ir siekia 126 centimetrus. Jos užteks komfortiškam žiūrėjimui tiek vidutinio dydžio, tiek ir erdvesnėse patalpose. Puikią vaizdo kokybę garantuos LED ekranas bei 4K raiška. Net smulkiausi elementai bus rodomi aiškiai, maloniai nuteiks ir spalvų sodrumas, kontrastai. Verta paminėti ir tai, jog sumontuoti du 10 W garsiakalbiai užtikrins tikrai švarų ir gerą garsą, kurį įvertins net ir žaidimų mėgėjai. Šis modelis taip pat turi platų spektrą jungčių ir duomenų perdavimo galimybių.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *