Kategorijos

Papildomų vairavimo pamokų pasirinkimas

Papildomos vairavimo pamokos – paslauga, apie kurią galima daug diskutuoti, ją vertinti, reikšti nuomonę apie tai, kur įgaunama daugiausia įgūdžių ir t.t. Žinoma, sklindančios kalbos turi nemenką įtaką vairavimo mokyklos pasirinkimui. Žodinė reklama gali būti ir teigiama, ir neigiama, ir skatinanti, ir kaip tik kurianti blogą įspūdį. Be to, mokyklos klientai papildomų vairavimo pamokų neprivalo rinktis ten pat, kur „ištvėrė“ visą kursą.

Vairavimo pamokos
Vairavimo pamokos

Reklama ir antireklama – priešingybės. Suprantama, kad ji kuriama „ne iš piršto“. Klientai arba patenkinti, arba ne. O kažkokią – teigiamą arba neigiamą – emociją suformuoja ne bet kas. Jei instruktorius nemandagus – klientas nepatenkintas. Jei viskas vyksta nepunktualiai – klientas nepatenkintas. Jei išnaudojamas ne visas vairavimo pamokos laikas, o pinigai sumokami tie patys – klientas ir vėl nepatenkintas. Būtent tokie ir dar daugybė panašių veiksnių lemia, ar papildomos vairavimo pamokos Vilniuje nusprendžiamos lankyti ten pat, kur išklausytos teorinės paskaitos ir kur pabaigtas visas mokymo ciklas. Daugybė aspektų lemia, ar mokinys išlaiko lojalumą, ar bėga kaip nuo ugnies.

Tarp neigiamų aspektų itin svarbus bendravimas. Jei nėra mandagumo, jei instruktorius jaučia turįs pareigą rėkti, jei suplanuotas vairavimas ne visada įvyksta dėl kažkokių neaiškių priežasčių, jei pasakoma vienaip, o elgiamasi kitaip, įstaigos patrauklumas menksta. Iš tiesų tas pats galioja kalbant apie bet kokios srities įstaigą. Beje, kai kurios iš čia paminėtų ypatybių – veiksmai ne pagal susitarimą ar netesimi pažadai – gali būti laikomos punktualumo, žodžio laikymosi stoka. Kadangi nemažą dalį vairavimo mokyklų klientų sudaro moksleiviai, dėl vienų ar kitų priežasčių sugaištas laikas skatina susiformuoti nekokią nuomonę – juk geriau valandą laiko paskirti ruošimuisi istorijos kontroliniam darbui, negu atsakingam vairavimo pamokos, kuri, kaip vėliau paaiškėja, neįvyksta, laukimui.

Vairavimo pamoka
Vairavimo pamoka

Visai kas kita – teigiami bruožai, kurie ir pasekmes teigiamas lemia. Tarp jų – teigiamų bruožų – matomas mandagus bendravimas, punktualumas, žodžio laikymasis. Personalo veiksmai, elgesys kuria bendrą visos mokyklos įvaizdį. Atsakomybė, ne vien piniginės naudos siekimas – dar pora kertinių akmenų. Ant šių pamatų stovi įstaigos reputacija. Visa tai yra teigiamos ir neigiamos reklamos „iš lūpų į lūpas“ principas. Ir nėra jokių neaiškumų – papildomos vairavimo pamokos negatyviomis mintimis apipintoje mokykloje nelabai viliotų, tiesa? O jei visi draugai iš eilės giria vairavimo mokyklą, kurioje išlavino savo įgūdžius, pastarosios patrauklumas automatiškai didėja.

Taigi galima teigti, jog papildomos vairavimo pamokos prasideda ne nuo sėdimo už vairo, bet nuo sprendimo, kokią vairavimo mokyklą pasirinkti. Žinoma, jei neturima priekaištų tai, kurioje jau mokytasi, paieškos net nevykdomos. Na, o jei visgi tikimasi kažko daugiau, tenka pasiraitoti rankoves ir kibti į pasirinkimo procesą. Tuomet atsiliepimai atlieka savo vaidmenį. Tik kartais reikia atskirti juos nuo gandų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *