Kategorijos

Papilomų šalinimas lazeriu

Papilomos turi savybę greitai plisti, todėl jų gali atsirasti įvairiose kūno vietose. Norint to išvengti svarbu nieko nelaukti ir jas pašalinti. Yra skirtingų papilomų gydymo metodų, tačiau vienas progresyviausių yra papilomų šalinimas lazeriu. Jis ypač tinka norint pašalinti papilomas gerai matomose kūno srityse (pvz., veido, kaklo srityje), kadangi nepalieka žymių randų.

Papilomų šalinimas lazeriu yra modernus, greitas ir saugus. Šiuo būdu papilomos gali būti šalinamos bet kurioje kūno srityje. Procedūra yra neskausminga, kadangi dažniausiai yra atliekamas vietinis nuskausminimas. Procedūros metu lazerio šviesa yra sukoncentruojama į darinį sudarantį audinį. Tokiu būdu jo ląstelės yra išgarinamos ir darinys pašalinamas. Kiek laiko užtruks papilomų šalinimas, priklauso nuo papilomų dydžio bei jų kiekio, tačiau dažniausiai ji trunka iki 20 min. Po procedūros paaiškinama kaip prižiūrėti gyjančią žaizdelę.

Nesitaikstykite su papilomų keliamais nepatogumas, kurių galite išvengti jas pašalinę greitai ir neskausmingai. Taip pat nelaukite kol jos išplis įvairiose kūno srityse. Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje atliekamas papilomų šalinimas, naudojant pažangų A.R.C. FOX lazerį. Čia taip pat atliekama apgamų, seborėjinių keratozių šalinimas lazeriu. Užtikrinamas procedūros saugumas, kadangi ją atlieką bei konsultaciją suteikia gydytoja dermatologė.

Jeigu domina papilomų šalinimas lazeriu Kaune, kreipkitės į Amber Esthetic kliniką ir Jūsų problema bus sprendžiama operatyviai ir profesionaliai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *