Kategorijos

Papuošalai iš gintaro – pasipuoškime mūsų tautai būdingomis detalėmis

papuošalai iš gintaroLietuva visuomet garsėjo ir garsės gintaru – nuo neatmenamų laikų, tai buvo pati pagrindinė medžiaga, leidusi uždirbti ir pragyventi. Taigi, pamaniau, kodėl gi nevertėtų prisiminti senųjų Lietuvos tradicijų ir savo aksesuarų rinkinį papildyti papuošalu iš gintaro? Kad ir kaip ten bebūtų, juk iš tiesų, gintaras puikiai tinka prie bet kokio stiliaus, suteikia žmogui papildomo žavesio. Kad neišsiplėsčiau įžangoje, paminėsiu tik tiek, jog šis straipsnis ir bus, iš esmės, apie įvairiausius papuošalus ir jų teikiamą naudą, o, jeigu itin konkrečiai, tema – papuošalai iš gintaro.

Ir nuo ko gi čia reikėtų pradėti? Galbūt nuo pagrindinių, kitaip sakant esminių, priežasčių, leisiančių nebedvėjoti ir, kaip minėjau, papildyti savo aksesuarų rinkinį papuošalu iš gintaro? Taigi, viena iš pagrindinių priežasčių ir esu tikras, jog aktualiausių temų – kaina. Kad ir kaip ten bebūtų, papuošalai iš gintaro yra neįtikėtinai pigūs – iš tiesų, tai yra labai džiugu – iš esmės, kiekvienas Lietuvos pilietis, net ir neuždirbantis krūvos, grubiai sakant, pinigų, šį „malonumą“ sau tikrai gali leisti. Taip pat, reikėtų paminėti ir tai, jog ir vizualiai papuošalai iš gintaro atrodo iš tiesų puikiai – manyčiau, jog neveltui tai, kaip minėjau, yra vienas iš Lietuvos simbolių. Būtų galima paminėti ir tai, jog papuošalų gaminimo amatu užsiėmantys žmonės, gintaro vertę, iš tiesų, išlaiko ir ją vertina – parduotuvėse galime sutikti įvairiausių nuostabių dirbinių – patikėkite manimi, sau patinkantį tikrai rastumėte.

Panašu, jog turėčiau paminėti papuošalų iš gintaro minusus, tačiau.. Mano manymu, jų nėra! Sutikite, kaina, iš tiesų, nesikandžioja, vizualiai jie atrodo iš tiesų puikiai, dirbiniai yra patvarūs.

Taigi, sudedant visus taškus ant i, būtų galima „žengti“ galutinį žingsnį ir paminėti tai, jog papuošalai iš gintaro – unikalūs, gražūs, tradiciniai aksesuarai. Kad ir kaip ten bebūtų, šie aksesuarai yra neįtikėtinai pigūs bei patvarūs. Nepaisant to, Lietuvoje šių dirbinių stygius tikrai nėra jaučiamas, todėl išvydus parduotuvėje šių įvairovę – raibsta akys! Tiesiog, pasakysiu tik tiek, jog turėti bent vieną papuošalą ar aksesuarą iš gintaro, būnant lietuviu ar lietuve, yra būtina – pasikartosiu, bet juk tai yra tradicinis aksesuaras, kurį ne tik galima dovanoti iš kartos į kartą, tačiau ir mielai nešioti kiekvieną dieną.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *