Kategorijos

Parafino procedūrų nauda

Parafinas naudojamas medicinoje ir kosmetologijoje, turi daug puikių savybių, procedūrų metu parafinas tolygiai pasiskirsto ant odos, puikiai sulaiko šilumą, atpalaiduoja raumenis, pašalina toksinus, pegerina sąnarių lankstumą. Naudojant parafino voneles oda greičiau pasisavina ir kitas kosmetines priemones, todėl procedūrų metu galima geriau pamaitinti išsausėjusią rankų odą.

Kokias ligas  gali gydyti parafino vonelės?

Parafino vonelės naudojamos norint sudrėkinti rankas ar atliekant manikiūrą. Ši procedūra naudojama medicinoje norint atstatyti sutrikusią kraujotaką, padeda pašalinti įtampą, kurie daug dirba rankomis, kilnoja sunkius svorius, taip pat parafino terapija gali būti naudojama gydyti sausgyslių patempimus, žaizdas, nudegimus, kaulų lūžius, odo ligas ir kt.

Kaip atliekamos procedūros parafino vonelėmis?

Prieš procedūrą, patariama rankas nušveisti specialiomis priemonėmis ir jas pamasažuoti. Po to į odą  įtrinkite turimą medžiagą: kaukę, kremą, serumą ir kt. Rankas panardykite į  parafiną ir laikykitre, tokiu būdu parafino sluoksnis neleis odai atvėsti, ji suminkštės, atsivers poros, o naudojamų priemonių veikliosios medžiagos pasieks giluminius sluoksnius ir oda taps švelni bei minkšta. Tokias  procedūras reiktų kartoti kas 1-2 savaites. Reguliarios parafino vonelės pamaitina  rankų ir kojų odą, atstato hidrataciją, lengvina  reumatinius ir sąnarių skausmus, parafino vonelės skatina nagų augimą, pašalina nedidelius odos susirgimus ir nuramina odą.

Nuo ko priklauso parafino vonelės kaina?

Parafino vonelės kaina  skirtinga, nes ji priklauso nuo gaminio talpos, galingumo, dizaino, galima pirkti tik vonelę arba komplektą į kurį įeina keletas priedų, tarp jų ir parafinas, o išnaudojus parafiną, jį visada galima nusipirkti, kosmetiką prekiaujančiose parduotuvėse, norint pasiekti maksimalų rezultatą, visada vadovaukites gamintojo rekomendacijomis. Parafino vonelė gali būti naudojama asmeniškai namie ir profesionaliai, nusipirkę  tokią vonelę sutaupysite laiko ir galėsite save lepinti kada tik panorėję.

Kaip nusipirkti parafino vonelę internetu?

Parafino vonelę internetu nusipirkti patogu, paprasta ir greita, nes pirkti internetu galima  iš bet kurios vietos,  iš namų ar darbo, jums patogiu metu. Dažnai vyksta akcijos.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *