Parama verslo kūrimui ir plėtrai – parama sau

parama verslo kurimui ir pletrai parama sauDomintis įvairiomis verslo paramos įsisavinimo galimybėmis gali kilti ir filosofinių klausimų, prasidedančių ties paramos verslo kūrimui ir plėtrai įsisavinimui svarbos ir pasibaigiančių ties paramos grąžinimu ir ataskaitų parengimu.

Kiekvienas verslininkas pats supranta kuris kelias jam yra priimtiniausias – nepriklausomybės ir galėjimo pasakyti, kad viskas buvo pasiekta ir uždirbta savomis rankomis ir antrasis – sėkminga paramos verslo kūrimui ir plėtrai įsisavinimo patirtis ir panaudojimo galimybės.

Iš tiesų, kiekvienas verslininkas savo kelią grindžia savo paties vertybėmis ir įsitikinimais, tačiau daugelis pasisakančių prieš ES paramą, dažnai garsiomis kalbomis tik užpildo neišprusimo, neišsilavinimo ir baimės išeiti iš savo komforto zonos skyles, juk pasisakantys prieš, dažnai neįvardija konkrečių jų nuomonei įtaką padariusių faktorių; dažniausiai yra plaukiojama aplink, maišant drumzles ir  garsiai šūkaujant.

ES parama verslo kūrimui ir plėtrai tai ne tik keleto popierių užpildymas – tai įsipareigojimai Europos Sąjungai ir pačiam sau, tikslų, uždavinių apsibrėžimas, noras tobulėti, siekti aukščiausio ir nuolatinis mokymasis.

Dažnai smulkūs verslininkai ir lieka smulkiais dėl vienos, labai paprastos priežasties – savo pačių siaurumo ir baimės siekti daugiau, žinoma, kažką paaukojant, nors dažnai tai tebūna tik laisvalaikis, praleistas prie televizoriaus.

Kodėl parama verslo kūrimui ir plėtrai – parama sau? Todėl, kad įsipareigodami kitiems, visų pirma jūs įsipareigojate tobulėti ir judėti į priekį, pralenkdami savo konkurentus. Nebijokite susidurti su sunkumais, nebijokite mėgautis savo sėkme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.