Kategorijos

Parduodami namai – kaip išsirinkti geriausią?

parduodami namaiKaip malonu rytais išeiti į savo kiemą ir pajusti, kaip žolė kutena padus, įkvėpti gryno bei šviežio oro, saulei bėgiojant po skruostus atsigerti rytinės kavos. Gera ir matyti savo vaikus, bėgiojančius nuosavame kieme, kol Jūs virtuvėje ruošiate pietus. Gyvenant bute, tokias svajones ir vizijas įgyvendinti labai sunku. Na, o nuosavas namas suteikia visas galimybes pasijusti laisvu nuo kitų. Sugundėme? Norite nusipirkti namą? Jūs pasirinkote teisingai, tačiau vien noro neužtenka. Reikia labai pasistengti, kad rastumėte savo svajonių namą.

Nors nekilnojamo turto rinka Lietuvoje nėra labai didelė, tačiau tokio turto paieškos kai kuriais atvejais užtrunka net labai ilgai. Kodėl taip yra? Todėl, kad ieškant namo žmonės  labai dažnai nežino, ko tiksliai jiems reikia. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau daugelis pradėdami paiešką neapsvarsto elementarių dalykų. Pavyzdžiui, Jūs norite įsigyti namą. Ar apsvarstėte, kokią sumą galite sau leisti? Ar imsite paskolą, o galbūt esate sutaupę pakankamai?

Jei ketinate imti paskolą, taip pat turite objektyviai įvertinti ir tai, ar bankas Jums suteiks paskolą. Nesate tikri, apsilankykite savo banke ir sužinokite, kokiomis sąlygomis ir kokio dydžio paskolą bankas gali Jums suteikti.

O ar atlikote parduodamų namų rinkos tyrimą ir išsiaiškinote, kokiame miesto rajone parduodami namai brangiausi, kokiame, pigiausi? Galbūt Jūs norite gyventi centre, tačiau centre nuosavų namų šiuo metu niekas net nepardavinėja? Pabendraukite su kitais žmonėmis, kurie visai neseniai pirko namą, jie tikrai suteiks Jums bent kelis naudingus patarimus, kurie sutaupys ir laiko, ir energijos.

Nenorite pats ieškoti namo? Tuomet kreipkitės į nekilnojamo turto brokerį. Jums tereiks papasakoti visus savo lūkesčius, o specialistas atliks visą likusį darbą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *