Parketo šlifavimas ir kiti darbai

parketo slifavimasApdailos darbai yra vieni brangiausių – su tuo sutinka tiek statybos ekspertai, tiek ir statybininkų paslaugomis besinaudojantys žmonės. Bet, jie visi pabrėžia, kad sutaupyti pinigų galima renkantis tik profesionalias paslaugas teikiančius meistrus, nes jie yra labiau patyrę, jų darbų efektyvumas geresnis, todėl jie neretai nustato daug mažesnius paslaugų įkainius. Tai liečia ir restauravimo darbus – parketo šlifavimas, sienų dažymas ir kiti darbai pigiau bus atlikti tik profesionalų, nes jie dirba greičiau ir praleidžia mažiau laiko prie visų darbų, todėl jų paslaugų kaina automatiškai bus mažesnė. Tiesa, tai liečia tuos atvejus, kuomet samdomi specialistai paslaugų įkainį nustato tik pagal praleistą laiką t.y. kai jie nustato valandinį tarifą.

Kiti specialistai dažniausiai paslaugų įkainius nustato pagal kvadratūrą, tačiau tai nereiškia, kad ir tokie specialistai negali pasiūlyti gerų kainų. Matote, jeigu specialistai yra profesionalūs, dirba greitai, tai ir taip aišku, kad jie nustatys mažesnes paslaugų kainas nei mėgėjai. Mėgėjai tiesiog dirba lėčiau, todėl ir ima didesne sumas. Būtina akcentuoti, kad kiekvienas darbas kainuoja skirtingą sumą, tuo labiau, kad dėl kiekvieno darbo gali tekti kreiptis į atskirus apdailos specialistus, nes mat ne visi yra universalūs.

Jeigu jus domina fasado apdaila, tai čia turite kreiptis į vienus meistrus, o jeigu domina ir šiltinimo paslaugos, tai prieš tai teks ko gero kreiptis į kitus specialistus. Fasado dažymas nėra itin sudėtingas darbas, tiesiog tam reikia minimalių žinių bei įrangos. Be abejo, daug kas priklauso ir nuo fasado tipo, nes vieni namai yra tinkuojami specialiu tinku, kiti yra apdirbami medinėmis dailylentėmis ir t.t. Kiekvienas pagrindas gali būti skirtingas, o tai reiškia, kad ir dažymo kainos gali būti nevienodos. Jeigu jūs ieškote apdailos specialistų, kurie galėtų nudažyti fasadą, tai turėkite galvoje, kad nuo jo paties priklausys daug kas.

Jeigu fasadas iškaltas medinėmis dailylentėmis ir dažai jau nublukę, tai logiška, kad visą pagrindą teks paruošti, o tai kainuos papildomai. Tiesiog turite pasidomėti visais darbais bei jų atlikimo specifika.

Išsamiau skaitykite svetainėje http://graziapdaila.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.