Pasakykite spuogams NE – eteriniai aliejai tikras stebuklas

 

Nors spuogai įprastai kamuoja jaunystėje, kai kuriuos žmones jie vis dar erzina sulaukus netgi brandaus amžiaus. Šiuos nenaudėlius gali padėti įveikti  eteriniai aliejai.Eteriniai aliejai pasižymi antiseptiniu, antivirusiniu, antigrybeliniu poveikiu, saugo nuo įvairių bakterijų, todėl neleidžia odos uždegimams plisti ir spuogams atsirasti bei padeda gydyti jau iškilusius spuogelius.

Kad įsitikintumėme ar tikrai eteriniai aliejai naikina spuogelius atlikome tyrimą su keliais eteriniais aliejais, tepdami tris dienas iš eilės ir sulaukėme tokio rezultato:

Arbatmežio (100%) eterinis aliejus

Pirmąją dieną švariai nuprausus veidą, užtepus aliejaus ant spuogo, pasijuto labai intensyvus arbatmedžio aliejaus kvapas, bet odos nedirgino. Antrąją dieną arbatmedžio aliejus suveikė kaip antiseptikas, probleminė vieta uždžiūvo ir jautėsi nemalonus dirginimas. Trečiąją dieną spuogas išnyko, jo vietoje liko nedidelis paraudimas.

Arbatmedžio eterinio aliejaus mišinys

Pirmąją dieną nuplovus veidą, užtepus aliejaus ant spuogo, nebuvo jokio pašalinio poveikio, odos nedirgino. Antrąją dieną spuogas uždžiūvo, o trečiąją dieną spuogas beveik išnyko, tačiau nevisiškai.

Levandų (100%) eterinis aliejus

Pirmąją dieną nuplovus odą, užtepus aliejaus ant spuogo, pasijuto šiluma toje vietoje ir malonus levandų eterinio aliejaus kvapas. Antrąją dieną spuogas sumažėjo, išdžiūvo, bet neišnyko. Trečiąją dieną spuogas visiškai išnyko, bet toje vietoje liko išsausėjusi oda.

Levandų eterinio aliejaus mišinys

Pirmąją dieną nuplovus odą ir patepus ant spuogo iš pradžių pasijuto šiluma. Antrąją dieną spuogas išdžiūvo ir sumažėjo, o trečiąją dieną spuogas buvo sausas, beveik išnyko.

Citrinų, mėtų ir eukaliptų eterinio aliejaus mišinys

Pirmąją dieną švariai nuplovus odą ir užtepus ant spuogo pradėjo šiek tiek dirginti, griaužti, bet greitai praėjo. Antrąją dieną spuogo paraudimas sumažėjo ir trečiąją dieną spuogas susitraukė, pašviesėjo, beveik išnyko.

Sužinojus kaip eteriniai aliejai gydo spuogus, atlikome dar vieną tyrimą – kokį poveikį eteriniai aliejai suteikia aromaterapijoje. Stebėjome ar atpalaiduoja, ramina,migdo, malšina galvos skausmą. Aromaterapijai buvo naudojami tie patys eteriniai aliejai, kaip ir spuogams.

Arbatmežio (100%) eterinis aliejus

Neatpalaidavo, neramino, nemigdė, nes erzino stiprus kvapas, atsirado nestiprus galvos skausmas.

Arbatmedžio eterinio aliejaus mišinys

Atpalaidavo, ramino, truputį migdė ir malšino galvos skausmą.

Levandų (100%) eterinis aliejus

Atpalaidavo, ramino, migdė, atsirado galvos skausmas, bet nežymus.

Levandų eterinio aliejaus mišinys

Atpalaidavo, ramino, midė dalinai, pradėjo skaudėti galvą.

Citrinų, mėtų ir eukaliptų eterinio aliejaus mišinys

Atpalaidavo,neramino ir nemigdė, bet malšino galvos skausmą.

Iš viso šito atlikto tyrimo aišku, kad eteriniai aliejai tikrai padeda išnaikinti spuogus, ir naudojant eterinius aliejus, galėsim džiaugtis gražia ir švaria oda. Taip pat kai kuriuos aliejus galime naudoti aromaterapijai, kurie mus atpalaiduoja, ramina, migdo ir malšina galvos skausmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.