Paskola bedarbiui

atsisiųstiAr gali bedarbis gauti paskolą? Daugelis pasakytų, kad ne. Nors nė vienas iš mūsų nesame apsaugotas nuo staigių pasikeitimų gyvenime – ištikus bet kokiai nelaimei, ar tai būtų asmeninės problemos, darbdavio bankrotas, galime prarasti pagrindinį pajamų šaltinį. Nieko keisto, kad prarasti darbą yra bene didžiausia žmogaus baimė.

Pagrindą mūsų gyvenimuose atstoja pastovios pajamos, juk visi sutiks –  kiekviena diena pripildyta būtinų poreikių tenkinimu: maistas, dušas. Taip pat kiekvieną mėnesį atsiranda tokios išlaidos kaip nuomos mokestis, mokesčiai už komunalinius patarnavimus, internetas, įmokos už kreditus ir panašiai. Dažniausiai, netekus pagrindinių pajamų šaltinių nukenčia šeimos nariai, skaudžiausia – vaikai. Kai šeima pasikliauja vienu pajamų šaltiniu ir išsiverčia tik gyvendami laukdami atlyginimo , santaupų paprasčiausiai nėra.

Labai retais atvejais, darbą pavyksta susirasti nepraėjus daug laiko nuo senojo praradimo. Tačiau, ką daryti, jei turima specialybė nėra tokia paklausi?

Sutrikus finansiniam aparatui šeimoje, gerai apsvarstykite, kiek laiko gali užtrukti naujos darbovietės paieškos. Per šį laiko tarpą turėsite išgyventi su turimais pinigais, su turimomis santaupomis. Trumpalaikius nemalonumus galite išspręsti vartojamosios paskolos pagalba. Kyla klausimas – ar tikrai paskola bedarbiui yra įmanomas sprendimas ir ar vertą ją rinktis?

Atsakymas paprastas – sprendimas ne tik įmanomas, bet turbūt ir optimaliausia, greičiausiai pagelbėsianti išeitis. Gauti paskolą bedarbis ne tik gali, bet ir procedūra ne tokia sudėtinga, kaip gali pasirodyti to nežinant. Esminė dėlionės detalė, kuri nulemia, ar neturėdamas stabilių pajamų, žmogus gali pretenduoti ir gauti paskolą – nuosavas nekilnojamasis turtas. Jį įkeitus gauti taip reikalingus pinigus visai paprasta.

Būtent todėl patariama visada apgalvoti ir paskaičiuoti mėnesio pajamas, kurios skirtos būtiniems poreikiams ir bus jiems skirtos, taip pat per kiek vidutiniškai laiko turite didžiausią tikimybę rasti kitą darbo pasiūlymą. Apgalvotai pasirinkus paskolos sumą ir laikotarpį, per kurį ji bus grąžinta, vartojamoji paskola gali tapti tikru išgelbėtoju sudėtingu metu.

Truputis laiko – viskas, ko Jums reikia, kad galėtumėte tvirtai pasijusti stovį ant savo kojų, o būtent tai – laikas – ir yra paskola bedarbiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.